Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016

Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων ποδοσφαίρου της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:37:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων ποδοσφαίρου της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:


Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο29/10/1616:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παναγιωτόπουλος Σταμάτιος)
4-1
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο29/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Σιαχάμη Α.5-0
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Δημάκης (νέος) Γ.2-0
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή30/10/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
2-1
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/10/1615:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.4-2
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΥΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ)
0-1
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή30/10/1615:00Νενεκούμης Χ., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.3-0
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο29/10/1616:00Κόλλιας Γ., Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-4
10.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο29/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Ταμπουρατζή Ο.1-3
11.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.1-0
12.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Νώτης Χ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.
13.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/10/1618:15Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Κόλλιας Δ.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο29/10/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παραράς Σ., Καρύκη Μ.5-0
15.ΚΛΕΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο29/10/1616:00Ζώης Μ., Μπατάκος Κ., Δαγρέ Μ.2-2
16.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο29/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α., Τριανταφύλλου Ρ.2-2
17.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή30/10/1614:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Μπατάκος Κ.5-2
18.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ρούσσης Σ., Καραμάνος Α., Νίκα Π.1-1
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή30/10/1615:00
20.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00
21.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΦΕΙΔΩΝΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή30/10/1615:003-1
Blog Widget by LinkWithin