Κυριακή, 9 Οκτωβρίου 2016

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:08:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας:
Α1 Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο08/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Δημάκης (νέος) Γ.1-0
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο08/10/1616:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-1
3.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή09/10/1616:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.0-1
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Ψαθάς Δ.0-2
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή09/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-1
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή09/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Δημάκης (νέος) Γ.3-1
7.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/10/1616:00Δρούζας Χ., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.2-0
8.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/10/1616:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Παπασαχόπουλος Δ.1-2
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/10/1616:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Μελέτης Α.0-2
11.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Ρούσσης Σ., Σταυρόπουλος Θ.2-0
12.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.4-1
13.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή09/10/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βλάχος Χ., Νίκα Π.3-1
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΥΔΡΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο08/10/1614:00Μαρινόπουλος Π., Δαρσινός Γ., Καραμάνος Α.1-5
15.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο08/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ.1-2
16.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/10/1616:00Ψαθάς Δ., Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α.2-1
17.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΣάββατο08/10/1616:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α., Νίκα Π.4-1
18.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/10/1616:30Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Παπασαχόπουλος Δ.4-0
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή09/10/1611:000-2
20.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΠΥΛΟΥΚυριακή09/10/1616:000-0
21.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή09/10/1616:001-1
22.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΗΒΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή09/10/1616:001-1
23.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔΑΚ ΛOYTRAKIOYΚυριακή09/10/1616:000-1
24.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή09/10/1616:002-0
Blog Widget by LinkWithin