Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2016

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:51:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Με νίκη της Ερμιονίδας επί του Τσικλητήρα και ήττα για την ομάδα του Παναργειακού στην Χαλκίδα έκλεισε η 8η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής. Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων όλων των κατηγοριών της Αργολίδας.


Α1 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)
1-2
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ρούσσης Σ.1-2
3.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή06/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.3-2
4.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/11/1615:00Δρούζας Χ., Δημάκης (νέος) Γ., Τσιλογιάννη Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)
2-2
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.1-2
6.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/11/1615:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-4
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ.0-2
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/11/1615:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Σιαχάμη Α.1-2
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο05/11/1615:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.5-3
10.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο05/11/1618:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.1-6
11.ΛΥΓΚΕΥΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Τριανταφύλλου Ρ.1-1
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Μελέτης Α., Νίκα Π.0-1
13.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/11/1615:15Νώτης Χ., Σταυρόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.2-5
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο05/11/1614:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Ταμπουρατζή Ο.2-1
15.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο05/11/1614:30Θεοδώρου Α., Σταυρόπουλος Θ., Καρύκη Μ.5-0
16.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/11/1615:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Στατεράς Π.0-7
17.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο05/11/1615:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Πρέσβελου Γ.
(Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
3-3
18.ΚΛΕΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.3-4
Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΡΥΟΠΗ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο05/11/1615:00Μπατάκος Κ., Νενεκούμης Χ., Θανασουλας θ.2-6
20.ΣΑΡΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/11/1615:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.0-6
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/11/1611:00Δημάκης (νέος) Γ., Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α.1-3
22.ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/11/1611:30Γκουριώτης Κ., Ρατσιάτος Ν., Κατσώνας Χ.0-6
23.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή06/11/1615:00Κόλλιας Δ., Παραράς Σ., Κορολής Β.3-5
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/11/1615:00Ρούσσης Σ., Παπασαχόπουλος Δ., Τούμπας Σ.
25.ΧΩΝΙΚΑ - ΜIΔΑΣΧΩΝΙΚΑΣάββατο05/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη02/11/1615:000-2
27.ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝΤετάρτη02/11/1615:000-4
28.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη02/11/1615:002-0
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη02/11/1613:001-1
30.ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη02/11/1613:000-4
31.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη02/11/1613:002-1
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή06/11/1615:002-1
33.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή06/11/1615:002-1
34.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή06/11/1615:002-0
35.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή06/11/1615:001-0
36.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥΚυριακή06/11/1615:001-2
37.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή06/11/1615:002-0
38.ΘΗΒΑ - ΑΧΑΪΚΗΚυριακή06/11/1615:002-0
Blog Widget by LinkWithin