Κυριακή, 27 Νοεμβρίου 2016

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:43:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων όλων των κατηγοριών της Αργολίδας.


Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΑΣΙΝΗΣΣάββατο26/11/1615:00Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β.4-4
2.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο26/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.7-0
3.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή27/11/1615:00Μακρής Α., Βαρελά Β., Καραμάνος Α.3-1
4.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Μελέτης Α.3-0
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.4-0
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/11/1615:00Δρούζας Χ., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-0
7.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή27/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
0-2
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00Ζώης Μ., Ψαθάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)
1-1
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Καραμάνος Α.3-2
10.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο26/11/1615:15Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Νίκα Π.1-3
11.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1615:00Μανούχος Ε., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.2-1
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/11/1615:00Κουτσούκος Γ., Δημάκης (νέος) Γ., Σταυρόπουλος Θ.2-1
13.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/11/1618:00Δρούζας Χ., Μπατάκος Κ., Θανασουλας θ.Αναβλήθηκε
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο26/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παραράς Σ.0-0
15.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο26/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ταμπουρατζή Ο.3-0
16.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/11/1615:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ.5-1
17.ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή27/11/1611:30Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι., Δαρσινός Γ.2-2
18.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή27/11/1615:00Κόλλιας Δ., Θανασουλας θ., Νίκα Π.4-1
Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΔΡΥΟΠΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο26/11/1615:00
20.ΘΗΣΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο26/11/1615:00Αποστολόπουλος Δ., Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ.3-0
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο26/11/1618:00Τριανταφύλλου Ρ., Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α.0-3
3η αγωνιστική
22.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή27/11/1611:30Μπατάκος Κ., Δρούζας Χ., Θανασουλας θ.2-4
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/11/1610:45Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Παπασαχόπουλος Δ.3-0
24.ΔΑΝΑΟΙ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή27/11/1611:30Δημάκης (νέος) Γ., Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Θ.3-1
25.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή27/11/1615:00Καρύκη Μ., Αργυρόπουλος Α., Τριανταφύλλου Ρ.3-3
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜIΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή27/11/1611:30Καπετάνιος Εμ. Π., Ελεφάντης Χ., Παπαβασιλείου Θ.3-0
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο26/11/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Καρύδας Κ., Τούμπας Σ.2-0
28.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1611:30Ρούσσης Σ., Μανούχος Ε., Στατεράς Π.3-2
29.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΓΥΜΝΟΥΚυριακή27/11/1615:00Κορολής Β., Ταμπουρατζή Ο., Παραράς Σ.2-6
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤετάρτη23/11/1615:000-4
31.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη23/11/1615:000-1
32.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη23/11/1615:001-0
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤετάρτη23/11/1613:000-5
34.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη23/11/1613:007-1
35.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΤετάρτη23/11/1613:004-1
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΦΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή27/11/1615:000-0
37.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥΚυριακή27/11/1615:00
38.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣΚυριακή27/11/1615:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο26/11/1615:001-5
40.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΠΥΛΟΥΤετάρτη23/11/1615:003-0
42.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη23/11/1615:000-1
43.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΤετάρτη23/11/1615:001-0
44.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΑΙΟΛΙΚΟΥΤετάρτη23/11/1615:001-1
45.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΑΜΑΛΙΑΔΑΣΤετάρτη23/11/1615:002-1
46.ΑΧΑΪΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΑΧΑΪΚΗΣΤετάρτη23/11/1615:000-0
47.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΘΗΒΑΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΤετάρτη23/11/1615:001-1
10η αγωνιστική
48.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή27/11/1613:000-0
49.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή27/11/1615:000-1
50.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΑΚ ΛOYTRAKIOYΚυριακή27/11/1615:000-1
51.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή27/11/1615:00
52.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΧΑΪΚΗΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή27/11/1615:002-1
53.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΤΑΥΡΟΥΚυριακή27/11/1615:00
54.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΘΗΒΑΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή27/11/1615:002-1


Blog Widget by LinkWithin