Ζωντανά 9 με 11 η εκπομπή "Μαζί"
με την Αλεξία Δρίτσα και τον Βασίλη Ζώη


Τρίτη, 3 Οκτωβρίου 2017

Η κλήρωση της Α2 από την ΕΠΣ Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:11:00 π.μ. | |
Η κλήρωση της Α2 απο την ΕΠΣ Αργολίδας
 Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για όλους τους ομίλους της Α2 κατηγορίας το απόγευμα της Δευτέρας 2 Οκτωβρίου 2017 στα γραφεία της ΕΠΣ Αργολίδας.

Έχουμε τρεις ομίλους που αποτελούνται από δέκα ομάδες ο καθένας, είναι οι ομάδες που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα της Α2. 

Έναρξη του πρωταθλήματος της Α2 κατηγορίας στις 14-15 Οκτωβρίου 2017

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστικη

  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
  • ΥΔΡΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
  • ΑΓΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ -ΚΛΕΩΝ Π.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΘΗΣΕΑΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ-ΑΟ ΠΟΡΟΥ


2η αγωνιστική

  • ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΚΛΕΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
  • ΘΗΣΕΑΣ – ΠΟΡΟΣ
  • ΥΔΡΑ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ-ΑΓΟΝ


3η αγωνιστική

  • ΘΗΣΕΑΣ-ΚΛΕΩΝ
  • ΠΟΡΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΥΔΡΑ
  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΑΓΟΝ


4η αγωνιστική

  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟ-ΘΗΥΣΕΑΣ
  • ΥΔΡΑ-ΠΟΡΟΣ
  • ΑΓΟΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ
  • ΘΥΕΑΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ-ΚΛΕΩΝ


5η αγωνιστική

  • ΚΛΕΩΝ-ΥΔΡΑ
  • ΘΗΣΕΑΣ-ΑΓΟΝ
  • ΠΟΡΟΣ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ-ΘΥΕΑΛΛΑ Λ.
  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ


6η αγωνιστική

  • ΥΔΡΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
  • ΑΓΟΝ-ΘΥΕΑΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΚΛΕΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ-ΘΗΣΕΑΣ
  • ΠΟΡΟΣ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ


7η αγωνιστική

  • ΘΥΕΑΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ
  • ΚΛΕΩΝ-ΠΟΡΟΣ
  • ΘΗΣΕΑΣ-ΠΡΟΣΥΜΝΗ
  • ΑΓΟΝ-ΥΔΡΑ
  • ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ


8η αγωνιστική

  • ΘΥΕΑΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ-ΘΗΣΕΑΣ
  • ΠΟΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ-ΥΔΡΑ
  • ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ-ΑΓΟΝ
  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΚΛΕΩΝ


9η αγωνιστική

  • ΠΡΟΣΥΜΝΗ-ΘΥΕΑΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
  • ΑΓΟΝ-ΠΟΡΟΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ-ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ
  • ΚΛΕΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ
  • ΥΔΡΑ-ΘΗΣΕΑΣ


Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

  • ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ
  • ΑΡΗΣ ΡΟΙΝΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ ΛΥΡΚΕΙΑΣ-ΜΙΔΕΑ


2η αγωνιστική

  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΛΥΓΚΕΑΣ
  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΜΙΔΕΑ
  • ΡΟΙΝΟ-ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ


3η αγωνιστική

  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ
  • ΜΙΔΕΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΛΕΓΚΕΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΡΟΙΝΟ
  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ


4η αγωνιστική

  • ΜΑΛAΝΔΡΕΝΙ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΡΟΙΝΟ-ΜΙΔΕΑ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΛΥΓΚΕΑΣ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ
  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ


5η αγωνιστική

  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΡΟΙΝΟ
  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ
  • ΜΙΔΕΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΛΥΓΚΕΑΣ


6η αγωνιστική

  • ΡΟΙΝΟ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΜΙΔΕΑ-ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ


7η αγωνιστική

  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΛΥΓΚΕΑΣ
  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΜΙΔΕΑ
  • ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΡΟΙΝΟ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ


8η αγωνιστική

  • ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΜΙΔΕΑ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ-ΡΟΙΝΟ
  • ΦΟΙΝΙΚΑΣ-ΛΕΥΚΑΚΙΑ
  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ


9η αγωνιστική

  • ΣΚΑΦΙΔΑΚΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • ΡΟΙΝΟ – ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟ
  • ΛΕΥΚΑΚΙΑ-ΜΙΔΕΑ
  • ΛΥΓΚΕΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ
  • ΠΡΩΤΕΑΣ-ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙ


Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΥΟΥ
  • ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΔΥΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ-ΜΕΘΑΝΑ


2η αγωνιστική

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ-ΔΑΝΑΟΙ
  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΑΤΡ.ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ
  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΜΕΘΑΝΑ
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ – ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ-ΠΑΜΜΙΔΕΑΤΙΚΟΣ


3η αγωνιστική

  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 – ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
  • ΜΕΘΑΝΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
  • ΑΤΡ.ΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ


4η αγωνιστική

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΜΕΘΑΝΑ
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΑΤΡ.ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ
  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ-ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ


5η αγωνιστική

  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017-ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
  • ΜΕΘΑΝΑ – ΔΑΝΑΟΙ
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΤΡ.ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ


6η αγωνιστική

  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ
  • ΑΤΡ.ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ – ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΜΕΘΑΝΑ – ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ


7η αγωνιστική

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ-ΑΤΡ.ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ
  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΜΕΘΑΝΑ
  • ΝΑΥΠΛΙΟ 2017-ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ-ΔΑΝΑΟΙ


8η αγωνιστική

  • ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ-ΝΑΥΠΛΙΟ 2017
  • ΜΕΘΑΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
  • ΑΤΡ.ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ-ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ
  • ΔΑΝΑΟΙ-ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ
  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ


9η αγωνιστική

  • ΜΥΚΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΟΥ
  • ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ-ΝΑΥΛΙΟ 2017
  • ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ-ΜΕΘΑΝΑ
  • ΑΤΡ.ΣΧΙΝΟΧΟΡΙΟΥ-ΔΑΝΑΟΙ
  • ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ