Κυριακή, 29 Οκτωβρίου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:10:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:


Α1 Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο28/10/1716:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Στατεράς Π.4-2
2.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο28/10/1716:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))
1-0
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/10/1715:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α.1-0
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.1-2
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-0
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.0-2
7.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/10/1715:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)
3-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή29/10/1711:00Κόλλιας Δ., Κόλλιας Γ., Σιαχάμη Α.2-3
9.ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή29/10/1714:00Μπατάκος Κ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-0
10.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/10/1715:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-4
11.ΚΛΕΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Μαρινόπουλος Π., Δαρσινός Γ., Κορολής Β.1-1
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/10/1715:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Πρέσβελου Γ.2-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο28/10/1716:00Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ., Κουκουφιλίππου Ε.0-4
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/10/1716:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Καρύκη Μ.3-4
15.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο28/10/1716:00Δημάκης Γ., Τσατσούλη Β., Σταυρόπουλος Α.Διακόπηκε
16.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο28/10/1716:00Κουτσούκος Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
17.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή29/10/1715:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.3-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο28/10/1716:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.5-0
19.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/10/1711:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ.1-2
20.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή29/10/1712:00Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1
21.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύκη Μ.4-0
22.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή29/10/1715:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Τριανταφύλλου Ρ.1-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ