Κυριακή, 12 Νοεμβρίου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:21:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας  όλων των κατηγορίων:

Α1 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/11/1715:00Μανούχος Ε., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπατάκος Κ.0-1
2.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο11/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.2-0
3.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο11/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.5-0
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Λυκομήτρος Ε.2-0
5.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Αποστολόπουλος Δ.0-3
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ.3-1
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή12/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.0-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΥΔΡΑ - ΠΟΡΟΣΥΔΡΑΣΣάββατο11/11/1714:00Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ., Γκουριώτης Κ.0-1
9.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο11/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.3-0
10.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο11/11/1715:00Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.1-4
11.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/11/1715:00Κουτσούκος Γ., Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π.2-0
12.Α.Γ.Ο.Ν. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/11/1715:00Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α.0-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο11/11/1715:00Θεοδώρου Α., Ελεφάντης Χ., Σκιαδάς Δ.0-2
14.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο11/11/1715:00Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.5-1
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/11/1714:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.1-3
16.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Γ., Καρύκη Μ.2-5
17.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή12/11/1718:00Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο11/11/1715:00Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Γ., Κατσώνας Χ.1-6
19.ΔΑΝΑΟΙ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/11/1711:30Κατσώνας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π.1-0
20.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή12/11/1715:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.0-2
21.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/11/1715:00Νώτης Χ., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.5-0
22.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή12/11/1711:30Μπατάκος Κ., Ελεφάντης Χ., Βαρελά Β.4-0
24.ΔΡΥΟΠΗ - ΣΑΡΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/11/1711:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΓΥΜΝΟΥΣάββατο11/11/1715:00Στατεράς Π., Τούμπας Σ., Τριανταφύλλου Ρ.1-5
26.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/11/1711:30Δαρσινός Γ., Νενεκούμης Χ., Καρύκη Μ.2-1
27.ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/11/1712:00Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Μελέτης Α.0-5
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/11/1709:30Λυκομήτρος Ε.1-3
29.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/11/1710:15Παπαγεωργόπουλος Ι.0-5
30.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/11/1712:00Λέκκας Χ.4-2
31.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/11/1718:00Μπατάκος Κ.2-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο11/11/1712:15Δρούζας Χ.1-8
33.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/11/1711:00Αποστολόπουλος Δ.


7ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων 0-2
Ταμυναϊκός-Ερμιονίδα 0-3
Παναργειακός-Τρίγλια Ραφήνας 0-0
Πανθηραϊκός-Χαλκίδα 2-2
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου 2-2
Ρεπό: Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 6 αγώνες)

Αήττητος Σπάτων 16
Χαλκίδα 11
Ερμιονίδα 11
Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 8 -5αγ.
Θύελλα Ραφήνας 7 -5αγ.
Ερμής Κιβερίου 6 -5αγ.
Παναργειακός 6 -5αγ.
Πανθηραϊκός 6
Ταμυναϊκός 4
Αιολικός 4 -5αγ.
Τρίγλια Ραφήνας 1 -5αγ.
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ