Ζωντανή μετάδοση στις 12:00μ.μ. διαγωνιστικού μέρους του
"ΝΑΥΠΛΙΟ - ARTIVA 4o Διεθνές Χορωδιακό Φεστιβάλ"

Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:36:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα σημερινά αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Αργύρης Ι.4-0
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο04/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.1-2
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-2
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή05/11/1715:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή05/11/1715:00Μανούχος Ε., Αθανασόπουλος Β., Πρέσβελου Γ.1-1
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Δαρσινός Γ.0-3
7.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/11/1715:30Ρατσιάτος Ν., Μπατάκος Κ., Βαρελά Β.1-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΗΣΕΑΣ - ΚΛΕΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο04/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.2-2
9.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή05/11/1714:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.0-1
10.ΠΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Λέκκας Χ., Κουκουφιλίππου Ε.5-1
11.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/11/1715:00Κατσώνας Χ., Σιαχάμη Α., Σταυρόπουλος Θ.3-0
12.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/11/1715:30Ρούσσης Σ., Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο04/11/1715:00Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Α.7-1
14.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή05/11/1715:00Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α., Τούμπας Σ.3-0
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/11/1715:00Δημάκης Γ., Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ.1-2
16.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή05/11/1715:00Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κορολής Β.2-1
17.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή05/11/1715:30Καπετάνιος Αθ. Π., Μαρινόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.2-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/11/1711:30Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Καρύκη Μ.0-6
19.ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή05/11/1711:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Θεοδώρου Α., Κορολής Β.2-1
20.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή05/11/1711:30Ζώης Μ., Ρούσσης Σ., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-0
21.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/11/1712:00Μπατάκος Κ., Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β.1-1
22.ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή05/11/1714:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Μελέτης Α.2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο04/11/1715:00Σιαχάμη Α., Τριανταφύλλου Ρ., Σκιαδάς Δ.1-2
24.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή05/11/1711:00Γκουριώτης Κ., Κουτσούκος Γ., Σταυρόπουλος Α.3-3
25.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή05/11/1711:30Μαρινόπουλος Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.4-2
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΡΓΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο04/11/1715:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Μελέτης Α.1-2
27.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/11/1715:00Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.4-7
28.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή05/11/1715:00Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ., Σταυρόπουλος Α.5-2

Γ΄Εθνική 7ος όμιλος (5η Αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός 1-0
Χαλκίδα- Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας 1-2
Αιολικός – Παναργειακός 1-1
Ερμιονίδα – Πανθηραϊκός 0-0

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου


Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ