Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:10:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας, στα οποία ξεχωρίζει η ισοπαλία στο αργολικό ντέρμπι μεταξύ Παναργειακού και Ερμή Κιβερίουκαι η ήττα της Ένωσης Ερμιονίδας.

Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο18/11/1715:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.0-2
2.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Νενεκούμης Χ., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π.2-4
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/11/1715:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Τριανταφύλλου Ρ.0-2
4.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή19/11/1715:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Δαρσινός Γ.1-3
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.2-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΚΛΕΩΝ - ΥΔΡΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο18/11/1714:00Μανούχος Ε., Δημάκης Γ., Παπαβασιλείου Θ.2-1
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο18/11/1716:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Λυκομήτρος Ε.4-0
9.ΠΟΡΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή19/11/1714:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-0
10.ΘΗΣΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/11/1715:00Θεοδώρου Α., Μυλωνόπουλος Ν., Κουκουφιλίππου Ε.
11.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/11/1715:00Κόλλιας Γ., Κορολής Β., Σταυρόπουλος Θ.4-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο18/11/1715:00Κατσώνας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.1-5
13.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/11/1715:00Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κορολής Β.1-1
14.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΛΥΓΚΕΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/11/1710:30Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ.1-1
15.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/11/1715:00Ζώης Μ., Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ.1-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/11/1715:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Ελεφάντης Χ.0-3
17.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β., Νενεκούμης Χ.2-2
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή19/11/1711:30Κορολής Β., Βαρελά Β., Σταυρόπουλος Θ.4-0
19.ΜΕΘΑΝΑ - ΔΑΝΑΟΙΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή19/11/1714:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-1
20.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Καρύκη Μ.4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο18/11/1715:00Καρύκη Μ., Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
22.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/11/1711:00Κόλλιας Δ., Μελέτης Α., Τσατσούλη Β.2-0
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/11/1715:15Ρούσσης Σ., Νώτης Χ., Σιαχάμη Α.3-0
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/11/1710:30Σιαχάμη Α., Νώτης Χ., Ρούσσης Σ.7-1
25.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή19/11/1713:00Νώτης Χ., Σιαχάμη Α., Ρούσσης Σ.1-1
26.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή19/11/1715:00Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Κόλλιας Δ.1-4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο18/11/1710:45Μαυροκορδόπουλος Ν.4-0
28.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο18/11/1712:30Μαυροκορδόπουλος Ν.3-1
29.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο18/11/1712:45Παπαγεωργόπουλος Ι.1-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο18/11/1712:30Δρούζας Χ.Αναβλήθηκε
31.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/11/1714:30Αποστολόπουλος Δ.Αναβλήθηκε
32.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή19/11/1712:45Καπετάνιος Αθ. Π.Αναβλήθηκε

Γ΄Εθνική 7ος ομιλος


Αήττητος Σπάτων-Ένωση Ερμιονίδας 2-0
Τριγλία Ραφήνας-Αιολικός 3-1
Χαλκίδα-Ταμυναϊκός 1-0
Ερμής Κιβερίου-Παναργειακός 1-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Θύελλα Ραφήνας 1-0
Ρεπό: Πανθηραϊκός
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ