ΕΜΠΟΡΙΟ ΦΡΟΥΤΩΝ - ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ

Παρασκευή 1 Δεκεμβρίου 2017

Αποκλείστηκε ο Παναργειακός από το κύπελλο Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:49:00 π.μ. | | |
Αποκλείστηκε ο Παναργειακός από την επόμενη φάση του κυπέλλου Αργολίδας αφού έχασε στα πέναλτι από την Κορωνίδα Κοιλάδας με 5-4. Ο κανονικός αγώνας είχε λήξει 1-1.

Το σκορ άνοιξε μόλις στο 7 λεπτό η Κορωνίδα Κοιλάδας με πλασέ του Σχοινά για να ισοφαρίσουν οι φιλοξενούμενοι στο 33 λεπτό με πλασέ του Καλογεράκη. Οι γηπεδούχοι θα μπορούσαν να είχαν πάρει προβάδισμα στο σκορ όταν ο Νάτσης είδε το σουτ πού έκανε στο 40΄λεπτό να χτυπάει στο δοκάρι και να φεύγει άουτ.

Η διαδικασία των πέναλτι:

Petic 1-0 Σχοινάς 1-1 Ivancic 2-1 Τσίτσι 2-2 Κολλαράς 3-2 Ι.Οψιμούλης 3-3 Καλύβας 4-3 Γιαννακόπουλος 4-4 Dukic μπλόκαρε ο Αλευράς Νάτσης άουτ Μεζίνη μπλόκαρε ο Αλευράς Αλευράς 5-4

Κορωνίδα Κοιλάδας ( Κώστας Κλάδης): Αλευράς, Κουκλάς, Α.Οψιμούλης,( 70΄Μπάζος). Κουτσαύτης, (90΄Στεργίου), Ι.Οψιμούλης, Μέγας,( 82΄Kala), Γιαννακόπουλος, Τσίτσι, Σχοινάς, Νάτσης, Αποστόλου (92΄Μάλαμας)

Παναργειακός ( Γιώργος Κετικίδης): Μάνος, Παναγιώτου, Κολλάρας, Νώτης, Ivancic, Καλογεράκης, Παιδάκης, Μεζίνη, Καλύβας, Dukic, Petic.

Πηγή: mikriliga.com