Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:03:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
  Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο02/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Αργύρης Ι.1-1
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α.1-6
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00Νενεκούμης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β.2-0
4.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/12/1715:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Λυκομήτρος Ε.2-0
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ.1-1
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή03/12/1715:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαρσινός Γ.3-4
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/12/1715:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΚΛΕΩΝ - ΠΟΡΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο02/12/1715:00Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κουτσούκος Γ.0-1
9.ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΓΑΛΑΤΑΣάββατο02/12/1715:00Ρατσιάτος Ν., Τούμπας Σ., Γκουριώτης Κ.1-0
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/12/1714:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.Αναβλήθηκε
11.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/12/1715:00Νενεκούμης Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Βαρελά Β.
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Τριανταφύλλου Ρ.0-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00Νώτης Χ., Στατεράς Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.4-0
14.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/12/1711:303-0 α.α.
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/12/1715:00Καρακάσης Γ., Τάγκαλης Ε., Μπαλλιού Δ.1-5
16.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή03/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
17.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-8
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ., Μυλωνόπουλος Ν.3-0
19.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή03/12/1711:00Αθανασόπουλος Β., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.0-1
20.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/12/1711:15Γκουριώτης Κ., Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ.6-0
21.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Μπέγκος Α.2-1
22.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/12/1715:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Καρύκη Μ.1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/12/1711:00Αποστολόπουλος Δ., Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π.1-3
24.ΔΡΥΟΠΗ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔΓΑΛΑΤΑΚυριακή03/12/1715:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π.2-7
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/12/1715:00Δημάκης Γ., Καρύκη Μ., Φιλιππόπουλος Κ.0-0
26.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/12/1711:30Κορολής Β., Μελέτης Α., Κουτσούκος Γ.1-2
27.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/12/1715:00Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α., Κορολής Β.3-1
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.15-1
29.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/12/1712:00Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ.2-4
30.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή03/12/1715:00Σιαχάμη Α., Γκουριώτης Κ., Κόλλιας Δ.1-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/12/1710:00Ρούσσης Σ.0-4
32.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/12/1710:30Σιαχάμη Α.0-1
33.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/12/1711:300-3 α.α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο02/12/1713:00
35.ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο02/12/1713:30
36.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή03/12/1712:00Δρούζας Χ.5-0

Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΘΗΡΑΣΚυριακή03/12/1715:000-0
44.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή03/12/1715:00Αναβλήθηκε
45.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή03/12/1715:002-0
46.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή03/12/1715:001-2
47.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΡΑΦΗΝΑΚυριακή03/12/1715:002-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ