Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου 2018

Στην 2η φάση των Πρωταθλημάτων Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων οι Μικτές Νέων και Παίδων Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:32:00 μ.μ. | |
 Στην 2η φάση των Πρωταθλημάτων Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων οι Μικτές Νέων και Παίδων Αργολίδας
 Την Πέμπτη 18 Ιανουαρίου και ώρα 13:00 θα διενεργηθεί η κλήρωση για την ανάδειξη των ζευγαριών της 2ης φάσης των Πρωταθλημάτων Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Νέων και Παίδων. Αναλυτικά οι ομάδες των Ενώσεων που πήραν την πρόκριση από τη φάση των ομίλων στους νοκ άουτ αγώνες:


Πρωτάθλημα Παίδων
Αθήνα, Αιτωλοακαρνανία, Αργολίδα, Αχαΐα, Δράμα, Ήπειρος, Ηράκλειο, Θεσπρωτία, Θεσσαλία, Καστοριά, Κόρινθος, Μακεδονία, Μεσσηνία, Ξάνθη, Δωδεκάνησα, Χίος.

Πρωτάθλημα Νέων
Αθήνα, Αργολίδα, Άρτα, Αχαΐα, Ηράκλειο, Ηλεία, Θεσσαλία, Μακεδονία, Μεσσηνία, Ξάνθη, Ρέθυμνο, Σέρρες, Τρίκαλα, Φλώρινα, Κυκλάδες, Χίος.

Από την ΕΠΣ Αργολίδας ανακοινώθηκαν επίσης οι προπονήσεις των Μικτών Ομάδων ΝΕΩΝ και ΠΑΙΔΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. ΝΕΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-01-2018 16:00 ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΤΙΡΥΝΘΑΣ:

ΑΡΙΣΤΕΑΣ:ΦΑΤΟΥΡΟΣ Π.,ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ Κ.,ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ Μ.,ΤΣΙΟΥΛΟΣ Ι.,ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ Ρ.

ΠΡΩΤΕΑΣ:ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ Ι.,ΚΑΨΙΩΤΗΣ Π.,ΛΕΡΜΑΣ Δ.,ΓΕΩΡΓΑΣ Α.

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ:ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΛΕΥΚΑΚΙΑ:ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.,ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ Χ.,ΤΣΙΡΟΣ Κ.,ΤΣΙΡΟΣ Ν.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ:ΓΕΩΡΓΙΔΑΚΗΣ Χ.

ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000:ΜΠΑΛΤΑΣ Δ.

ΛΥΓΚΕΥΣ:ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ:ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ Χ.,ΜΠΕΓΚΑ Ο.

ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ:ΚΑΡΝΕΖΗΣ Γ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ: ΓΚΙΩΝ Θ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ:ΧΑΛΟΥΒΑΣ Ι.,ΣΚΑΛΤΣΑΣ Π.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ:ΔΑΓΡΕΣ Α.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ:ΡΕΒΙΘΗΣ Ε.


ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Μ.Ο. ΠΑΙΔΩΝ ΤΡΙΤΗ 16-01-2018 16:00 ΓΗΠΕΔΟ Ν.ΤΙΡΥΝΘΑΣ:


ΑΡΙΣΤΕΑΣ:ΔΑΡΔΑΝΗΣ Γ.,ΜΠΕΛΕΡΗΣ Β.,ΜΠΑΤΣΗ Α.,ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.,ΠΙΠΠΑΣ Α.,ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ Λ.,ΔΙΑΒΟΛΗΣ Σ.

ΠΡΩΤΕΑΣ:ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ Γ.

ΛΕΥΚΑΚΙΑ:ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ Ν.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ΄98:ΚΛΕΩΠΑΣ Θ.,ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.,ΜΑΝΟΣ Α.,ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.,ΒΛΑΝΤΟΥΣΗΣ Σ.,ΜΑΝΑ Ρ.

ΠΡΟΙΤΟΣ:ΚΑΖΑΣ Α.,ΞΥΛΙΝΑΣ Γ.,ΜΕΡΜΗΓΚΗΣ Γ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ:ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ Σ.,ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ Ν.,ΡΕΒΙΘΗΣ Ι.

ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ:ΠΑΠΠΑΣ Κ.,ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ Γ.,ΛΑΝΤΙΚΑΣ Π.

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ:ΜΕΡΤΥΡΗΣ Ν.

ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ:ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.,ΡΕΣΚΟΣ Γ.

Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ:ΠΕΡΓΚΕΓΚΑΪ Ε.
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ