Κυριακή, 21 Ιανουαρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:06:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολιδας
  Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη17/01/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.7-0
15η αγωνιστική
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/01/1815:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.0-1
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Καρύκη Μ.1-1
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο20/01/1815:00Σκιαδάς Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Βαρελά Β.6-0
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-1
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Σιαχάμη Α.1-2
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή21/01/1815:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Κάτσουδας Π.2-3
8.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Δαρσινός Γ.0-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο20/01/1815:00Νενεκούμης Χ., Μπατάκος Κ., Καπετάνιος Αθ. Π.2-0
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
11.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/01/1814:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-2
12.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/01/1818:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο20/01/1815:00Γκουριώτης Κ., Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ.6-0
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο20/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Φιλιππόπουλος Κ.0-6
15.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή21/01/1811:00Νώτης Χ., Καρύκη Μ., Θεοδώρου Α.5-3
16.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/01/1811:30Σιαχάμη Α., Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α.3-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο20/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.0-1
18.ΔΑΝΑΟΙ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/01/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Παπαβασιλείου Θ.2-3
19.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/01/1814:00Νενεκούμης Χ., Κόλλιας Δ., Βαρελά Β.2-2
20.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/01/1815:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Στατεράς Π.0-2
21.ΜΕΘΑΝΑ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/01/1815:00Δρούζας Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/01/1811:00Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ., Μαρινόπουλος Π.4-0
23.ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/01/1811:00Κόλλιας Δ., Νενεκούμης Χ., Βαρελά Β.3-4
24.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή21/01/1815:00Θεοδώρου Α., Καρύκη Μ., Νώτης Χ.1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00Τσατσούλη Β., Δαγρέ Μ., Δαγρές Δ.0-4
26.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000Ν.ΚΙΟΥΚυριακή21/01/1811:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ., Κουκουφιλίππου Ε.0-0
27.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/01/1815:00Μπατάκος Κ., Τούμπας Σ., Μελέτης Α.2-0
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/01/1811:30Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.1-4
29.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/01/1815:00Κατσώνας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαβασιλείου Θ.2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/01/1810:30Αναβλήθηκε
31.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο20/01/1811:00
5η αγωνιστική
32.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/01/1812:00Νώτης Χ.
8η αγωνιστική
33.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/01/1818:00Αργύρης Ι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο20/01/1811:00
35.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο20/01/1812:00
36.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο20/01/1812:30Δρούζας Χ.2-4
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΘΗΡΑΣΚυριακή21/01/1813:001-0
38.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή21/01/1815:000-0
39.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή21/01/1815:002-1
40.ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/01/1815:001-2
41.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΣΠΑΤΑΚυριακή21/01/1815:00
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ