Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:10:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
  Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για την αγωνιστική 6 και 7 Ιανουαρίου 2018:
Α1 Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.3-0
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο06/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Νενεκούμης Χ., Πρέσβελου Γ.2-1
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Καρύκη Μ.0-2
4.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00Ρατσιάτος Ν., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπούκουρα Μ.0-0
5.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Δημάκης Γ.0-0
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή07/01/1815:00Ζώης Μ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαρσινός Γ.0-4
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή07/01/1815:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/01/1815:00Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπέγκος Α.0-2
9.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο06/01/1815:00Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.2-2
10.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00Ρούσσης Σ., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.1-7
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/01/1811:00Ρούσσης Σ.3-0 α.α.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο. ΝΕΩΝ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝΛΕΡΝΑΣΤετάρτη03/01/1814:303-2
13.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη03/01/1814:300-1
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε.Ο. ΠΑΙΔΩΝ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΛΕΡΝΑΣΤετάρτη03/01/1812:304-3
15.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη03/01/1812:305-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ