Ζωντανά 9 με 11 η εκπομπή "Μαζί"
με την Αλεξία Δρίτσα και τον Βασίλη Ζώη

Κυριακή, 4 Φεβρουαρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:12:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
  Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών της αγωνιστικής 3 και 4 Φεβρουαρίου 2018:


Α1 Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο03/02/1815:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.0-0
2.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΣάββατο03/02/1815:00Αθανασόπουλος Β., Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε.0-1
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο03/02/1815:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)
1-5
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/02/1812:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Παπαβασιλείου Θ.1-0
5.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καρύκη Μ.2-1
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/02/1815:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.0-3
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Δαρσινός Γ.0-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο03/02/1814:30Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.Αναβλήθηκε
9.ΘΗΣΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο03/02/1815:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-2
10.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β.1-3
11.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/02/1818:00Μαρινόπουλος Π., Τσιτουρίδης Π., Φιλιππόπουλος Κ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/02/1810:30Ρατσιάτος Ν., Τσατσούλη Β., Ελεφάντης Χ.1-1
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή04/02/1811:00Κόλλιας Δ., Δαρσινός Γ., Δαρσινός Δ.4-0
14.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή04/02/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Δαγρέ Μ.5-0
15.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00Ρούσσης Σ., Κόλλιας Δ., Μελέτης Α.1-3
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/02/1811:00Γκουριώτης Κ., Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α.0-1
17.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/02/1814:00Μπατάκος Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κορολής Β.8-0
18.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/02/1815:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.4-1
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/02/1815:00Κατσώνας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.0-1
20.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/02/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κουτσούκος Γ.0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/02/1815:00Σκιαδάς Δ., Παπαβασιλείου Θ., Κουκουφιλίππου Ε.8-1
22.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΔΙΟΜΗΔΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο03/02/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καρύκη Μ., Ελεφάντης Χ.2-2
23.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/02/1811:30Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Αργύρης Ι.2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/02/1815:00Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Φιλιππόπουλος Κ.1-0
25.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/02/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Μπέγκος Α.2-1

Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/02/1815:001-1
36.ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΘΗΡΑΣΚυριακή04/02/1812:300-0
37.ΧΑΛΚΙΔΑ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή04/02/1815:001-1
38.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣAΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή04/02/1815:002-1
39.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή04/02/1815:002-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ