Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:57:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για την αγωνιστική 10 και 11 Φεβρουαρίου 2018:


Α1 Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο10/02/1815:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.Διακόπηκε
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/02/1815:00Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-1
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.0-2
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο10/02/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Καρύκη Μ.Διακόπηκε
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Δαρσινός Γ., Πρέσβελου Γ.1-0
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/02/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ., Μυλωνόπουλος Ν.0-1
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/02/1815:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.1-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΗΣΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Σιαχάμη Α., Κουκουφιλίππου Ε.0-1
9.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΟΡΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο10/02/1815:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ.0-0
10.ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή11/02/1814:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
11.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/02/1818:00Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/02/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσιλογιάννη Α., Στατεράς Π.8-0
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/02/1815:00Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Ελεφάντης Χ.Αναβλήθηκε
14.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Σκιαδάς Δ.0-3
15.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/02/1815:00Ρούσσης Σ., Στατεράς Π., Αργύρης Ι.0-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/02/1811:00Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ., Κάτσουδας Π.0-3
17.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/02/1815:00Νώτης Χ., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.1-3
18.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/02/1815:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-4
19.ΔΑΝΑΟΙ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/02/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Κόλλιας Δ., Παπαβασιλείου Θ.0-2
20.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/02/1815:00Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.2-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔΡΥΟΠΗ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο10/02/1815:00Αναβλήθηκε
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/02/1811:00Κορολής Β., Κατσώνας Χ., Τσατσούλη Β.2-7
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/02/1815:00Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ., Αργύρης Ι.0-4
24.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/02/1811:30Μπατάκος Κ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν.2-5
25.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/02/1811:30Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή11/02/1813:002-1
35.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/02/1815:004-0
36.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή11/02/1815:000-0
37.ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή11/02/1815:001-4
38.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΣΠΑΤΑΚυριακή11/02/1815:004-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ