Σάββατο, 10 Σεπτεμβρίου 2016

Τα αποτελέσματα των αγώνων κυπέλλου Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:07:00 μ.μ. |
Τα αποτελέσματα των αγώνων κυπέλου Αργολίδας
 Εναρκτήρια σέντρα σήμερα για τους αγώνες κυπέλλου Αργολίδας. Με το "αριστερό" έκανε ντεμπούτο ο Πανναυπλιακός που έχασε από τον Ατρόμητο Παναριτίου, αλλά και για τον Ερμή Κιβερίου που έχασε από την Ένωση Λέρνας. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων παρακάτω.

3ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ (Γ1)ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/09/1617:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.4-0
4ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ (Δ1)ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/09/1617:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β.2-1
5ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ (Ε1)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/09/1617:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτούζος Ν., Νίκα Π.0-2
4.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Ε2)ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/09/1617:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κόλλιας Δ.0-1
6ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ (ΣΤ1)ΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/09/1617:00Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.0-1
8ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ (Η1)ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο10/09/1617:00Ψαθάς Δ., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.6-0

Οι επόμενοι αγώνες:

1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ (Α2)ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/09/1617:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.
2.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ (Α1)ΣΠΕΤΣΩΝΤετάρτη14/09/1617:00
2ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ (Β1)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/09/1617:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Βλάχος Χ.
3ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ (Γ2)ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/09/1617:00Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Ρούσσης Σ.
7ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ (Ζ1)Ν.ΚΙΟΥΚυριακή11/09/1617:00Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Σταυρόπουλος Θ.
Blog Widget by LinkWithin