Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:39:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλως των κατηγοριών:
Α1 Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)
1-0
2.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/10/1616:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Σταυρόπουλος Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)
2-2
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/10/1615:30Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Μελέτης Α.4-2
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή23/10/1616:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-2
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή23/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.0-4
6.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/10/1616:00Ρατσιάτος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)
0-3
7.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή23/10/1616:00Κόλλιας Γ., Κάτσουδας Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.1-2
8.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή23/10/1616:15Μανούχος Ε., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο22/10/1616:00Ζώης Μ., Καραμάνος Α., Σιαχάμη Α.1-1
10.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/10/1612:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Παραράς Σ.2-1
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή23/10/1612:45Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.1-1
12.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/10/1616:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.0-3
13.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/10/1618:15Νενεκούμης Χ., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο22/10/1616:00Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ., Νίκα Π.1-1
15.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Μπατάκος Κ.1-0
16.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Παπασαχόπουλος Δ., Τριανταφύλλου Ρ.1-1
17.ΥΔΡΑ - ΚΛΕΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή23/10/1613:00Ψαθάς Δ., Δαρσινός Γ., Ταμπουρατζή Ο.1-1
18.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή23/10/1616:00Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε., Θανασουλας θ.6-0
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤετάρτη19/10/1615:001-1
20.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΤετάρτη19/10/1615:002-2
21.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Σιταποθήκες)Τετάρτη19/10/1615:003-2
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤετάρτη19/10/1613:001-0
23.ΜΙΚΤΗ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΤετάρτη19/10/1613:008-0
24.ΜΙΚΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Σιταποθήκες)Τετάρτη19/10/1613:001-2
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣΚυριακή23/10/1616:002-2
26.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΚυριακή23/10/1616:000-1
27.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή23/10/1616:003-1
28.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή23/10/1616:003-1
29.ΘΗΒΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή23/10/1616:002-2
30.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή23/10/1616:000-2
31.ΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή23/10/1616:001-0
Blog Widget by LinkWithin