Σάββατο, 29 Οκτωβρίου 2016

Το ποδοσφαιρικό Σαββατοκύριακο στην Αργολίδα

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 11:16:00 π.μ. |
Το ποδοσφαιρικό Σαββατοκύριακο στην Αργολίδα
 Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 29 - 30 Οκτωβρίου 2016 των ομάδων ποδοσφαίρου όλων των κατηγοριών της Αργολίδας:

Σήμερα Σάββατο
Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο29/10/1616:00Ψαθάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Πρέσβελου Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μπέγκος Δημήτριος)
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΛΕΡΝΑΣΣάββατο29/10/1616:00Σκιαδάς Δ., Λυκομήτρος Ε., Σιαχάμη Α.
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο29/10/1616:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Δημάκης (νέος) Γ.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο29/10/1616:00Κόλλιας Δ., Μελέτης Α., Παπαγεωργόπουλος Ι.
5.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο29/10/1616:00Νενεκούμης Χ., Κορολής Β., Ταμπουρατζή Ο.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο29/10/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παραράς Σ., Καρύκη Μ.
7.ΚΛΕΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο29/10/1616:00Ζώης Μ., Μπατάκος Κ., Δαγρέ Μ.
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο29/10/1616:00Κουτσούκος Γ., Καραμάνος Α., Τριανταφύλλου Ρ.

Αύριο Κυριακή 30 Οκτωβρίου

Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή30/10/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Τσιλογιάννη Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/10/1615:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.
3.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ρατσιάτος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανούσης Σωτήριος)
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή30/10/1615:00Νενεκούμης Χ., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ.
7.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Νώτης Χ., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή30/10/1618:15Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Κόλλιας Δ.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή30/10/1614:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μελέτης Α., Μπατάκος Κ.
10.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00Ρούσσης Σ., Καραμάνος Α., Νίκα Π.
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή30/10/1615:00
12.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥΚυριακή30/10/1615:00
13.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΦΕΙΔΩΝΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή30/10/1615:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΠΥΛΟΥΚυριακή30/10/1615:00
15.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή30/10/1615:00
16.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΑΚ ΛOYTRAKIOYΚυριακή30/10/1615:00
17.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή30/10/1615:00
18.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή30/10/1615:00
19.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΗΒΑΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή30/10/1615:00
20.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή30/10/1615:00
Blog Widget by LinkWithin