Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:32:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών των ποδοσφαιρικών ομάδων  της Αργολίδας:

Α1 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/11/1615:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-5
2.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/1615:00Μακρής Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Παπαγεωργόπουλος Ι.0-2
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Λέκκας Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ.1-0
4.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/11/1615:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Δημάκης (νέος) Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)
4-0
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή20/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.1-4
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/11/1615:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Μπούκουρα Μ.1-4
7.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/11/1615:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.0-4
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
3-5
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/1618:00Τσιτουρίδης Π., Βαρελά Β., Σιαχάμη Α.2-2
10.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή20/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Πρέσβελου Γ.4-1
11.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Κόλλιας Δ., Δημάκης (νέος) Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-1
12.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Μανούχος Ε., Ελεφάντης Χ., Στατεράς Π.1-3
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/11/1615:00Ψαθάς Δ., Μελέτης Α., Νίκα Π.0-3
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο19/11/1614:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Νίκα Π.8-4
15.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00Κορολής Β., Ελεφάντης Χ., Παραράς Σ.0-5
16.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/11/1615:00Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Καραμάνος Α.1-2
17.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Σταυρόπουλος Θ., Θανασουλας θ.
18.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΚΛΕΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-0
Β΄κατηγορία-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΡΥΟΠΗ - ΣΑΡΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο19/11/1615:00Κόλλιας Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Παπαβασιλείου Θ.1-5
20.ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή20/11/1615:00Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Παραράς Σ.1-1
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/11/1615:00Μπατάκος Κ., Νώτης Χ., Στατεράς Π.1-5
22.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Καρύδας Κ.2-1
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΧΩΝΙΚΑΚΑΡΥΑΣΚυριακή20/11/1611:00Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Ταμπουρατζή Ο.3-1
24.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/11/1611:30Σκιαδάς Δ., Σταυρόπουλος Θ., Θανασουλας θ.9-4
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΚυριακή20/11/1600:00Αναβλήθηκε
26.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣΚυριακή20/11/1615:00Αναβλήθηκε
Blog Widget by LinkWithin