Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:49:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών.

Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο12/11/1615:00Ρατσιάτος Ν., Λυκομήτρος Ε., Παπαγεωργόπουλος Θ.0-3
2.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο12/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)
1-1
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Καπετάνιος Αθ. Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νάσκος Ιωάννης)
(Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
3-0
4.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή13/11/1615:00Μακρής Α., Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν.6-1
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/11/1615:00Κόλλιας Γ., Δημάκης (νέος) Γ., Κόλλιας Δ.3-0
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/1615:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.2-0
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.5-0
8.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.2-1
Α2-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ., Καραμάνος Α.1-0
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-1
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή13/11/1615:00Νώτης Χ., Λυκομήτρος Ε., Θανασουλας θ.2-1
12.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/11/1615:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Καρύδας Κ.0-2
13.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/1618:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Ελεφάντης Χ.
Α2-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΓΑΛΑΤΑΣάββατο12/11/1614:00Ψαθάς Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Παραράς Σ.2-2
15.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/11/1615:00Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.0-7
16.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/11/1611:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Παπασαχόπουλος Δ.6-0
17.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΛΕΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/11/1612:00Κόλλιας Δ., Κόλλιας Γ., Δημάκης (νέος) Γ.1-0
18.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/11/1615:00Νενεκούμης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπατάκος Κ.1-2
Β΄κατηγορία-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΤΟΞΟΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/1611:30Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Στατεράς Π.5-3
20.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/11/1611:30Ρούσσης Σ., Σιαχάμη Α., Θανασουλας θ.1-3
Β΄κατηγορία-3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/11/1615:00Σιαχάμη Α., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.4-1
22.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/1611:30Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Νίκα Π.1-8
23.ΔΑΝΑΟΙ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/11/1615:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μελέτης Α., Παπασαχόπουλος Δ.4-0
Β΄κατηγορία-4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/11/1611:30Μπατάκος Κ., Δρούζας Χ., Αργύρης Ι.
Β΄κατηγορία-5ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/11/1611:30Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Παπαβασιλείου Θ.3-4
26.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΓΥΜΝΟΥΚυριακή13/11/1615:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Σταυρόπουλος Θ., Τριανταφύλλου Ρ.0-1
27.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/1615:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Νίκα Π.1-2
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΦΕΙΔΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή13/11/1615:00Αναβλήθηκε
29.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥΚυριακή13/11/1615:00Αναβλήθηκε
30.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣΚυριακή13/11/1615:00Αναβλήθηκε
ΚΥΠΕΛΛΟ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΧΑΪΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Νικητής 8)ΑΧΑΪΚΗΣΚυριακή13/11/1614:00Αναβλήθηκε
32.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Νικητής 10)ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή13/11/1614:00Αναβλήθηκε
33.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Νικητής 9)ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή13/11/1614:00Αναβλήθηκε
34.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ (Νικητής 11)Κυριακή13/11/1614:00Αναβλήθηκε
Blog Widget by LinkWithin