Παρασκευή, 12 Μαΐου 2017

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία βραβεύει τους μαθητές της Αργολίδας που διακρίθηκαν στον φετινό διαγωνισμό (όλα τα ονόματα)

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:52:00 π.μ. |
Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία βραβεύει του μαθητές της Αργολίδας που διακρίθηκαν στον φετινό διαγωνισμό (όλα τα ονόματα)
 Το Παράρτημα Αργολίδας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας σας καλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας τη βράβευση των μαθητών του Νομού Αργολίδας, οι οποίοι συμμετείχαν και διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς της Ε.Μ.Ε. κατά το σχολικό έτος 2016 - 2017.


Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 13 Μαϊου 2017, ώρα 6:00 μ.μ. στην αίθουσα του Βουλευτικού.

Η πρόεδρος Σοφία Πούλου
Αποτελέσματα 10ου Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά 10-3-2017"
Π.Ε. Ν. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ


ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ 
 
PASHA ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΣΤΚΙΒΕΡΙΟΥΑ
ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε102ου ΑΡΓΟΥΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε13ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ102ου ΑΡΓΟΥΣ
ΒΡΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ14ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤ104ου ΑΡΓΟΥΣ
ΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ14ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ1ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Ε14ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ24ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΣΤΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ14ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ101ου ΑΡΓΟΥΣ
ΖΕΡΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε12ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ14ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ07ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΚΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΦΡΑΙΜ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
ΚΟΝΔΥΛΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε106ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΟΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΡΟΟΥΖ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Ε07ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΟΥΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ201ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΟΥΛΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε1ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ11ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΟΥΤΑΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ106ου ΑΡΓΟΥΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΤ1ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε24ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΙδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
ΚΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε22ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ202ου ΑΡΓΟΥΣ
ΛΑΚΚΑ ΘΩΜΑΗ Ε201ου ΑΡΓΟΥΣ
ΛΑΠΙΝΣΚΙ ΛΙΔΙΑ ΣΤ16ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Ε10 4ου ΑΡΓΟΥΣ
ΜΑΝΩΛΗ ΜΕΛΙΝΑ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε24ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΤ24ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΕΝΑΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε206ου ΑΡΓΟΥΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΤΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε24ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΟΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤ26ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΠΕΛΙΤΣΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ22ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε23ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΤΕΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ21ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤ204ου ΑΡΓΟΥΣ
ΝΤΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΔΩΡΑ Ε34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΕΦΡΑΙΜ Ε34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ Ε5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΡΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ε34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΤΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ Ε204ου ΑΡΓΟΥΣ
ΠΙΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΡΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ26ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΑΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ201ου ΑΡΓΟΥΣ
ΣΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
ΣΚΟΥΜΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΟΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε101ου ΑΡΓΟΥΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ206ου ΑΡΓΟΥΣ
ΤΣΙΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΤΣΟΥΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ34ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΦΡΙΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε202ου ΑΡΓΟΥΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕ ΑΝΥΦΙΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΤ ΑΝΥΦΙΟΥ
ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΝΙΑΕ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ