Κυριακή, 14 Μαΐου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας - Έχασαν Παναργειακός και Ερμιονίδα

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:26:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας - Έχασαν Παναργειακός και Ερμιονίδα
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ομάδων ποδοσφαιρικών της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο13/05/1717:30Δρούζας Χ., Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ.1-1
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/05/1717:30Νώτης Χ., Σιαχάμη Α., Καρύδας Κ.3-0 α.α.
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο13/05/1717:30Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Παπαγεωργόπουλος Ι.6-0
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/05/1717:30Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Καπετάνιος Αθ. Π.3-1
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/05/1716:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Αποστολόπουλος Δ.2-2
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/05/1716:00Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Μπατάκος Κ.2-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/05/1717:30Ζώης Μ., Βαρελά Β., Τούμπας Σ.1-0
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 1-6
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο13/05/1717:30Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μυλωνόπουλος Ν.2-1
9.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/05/1717:30Κόλλιας Γ., Κουτσούκος Γ., Αργύρης Ι.3-1
10.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/05/1717:30Νενεκούμης Χ., Κατσώνας Χ., Λυκομήτρος Ε.1-2
Β΄κατηγορία-θέσεις 11-15
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/05/1717:30Θεοδώρου Α., Στατεράς Π., Σταυρόπουλος Θ.7-2
12.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/05/1717:30Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Θανασουλας θ.2-1


Γ' Εθνική - 3ος όμιλος 

ΑΟ Ζευγολατιού 2 - 0 Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης 2 - 1 Παναργειακός
ΑΟ Θήβα 3 - 1 Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας 3 - 1 Ερµιονίδα
Τσικλητήρας Πύλου 1 - 2 Αχαϊκή
Φωστήρας 1 - 1 ΠΑΟ Λουτρακίου
Τελικό Χαλκίδα 1 - 1 Παναχαΐκή
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ