Κυριακή, 21 Μαΐου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:59:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας. Έχασαν Παναργειακός και Ερμιονίδα

Α1 Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/05/1717:00Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι., Μυλωνόπουλος Ν.1-4
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/05/1717:30Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.3-5
3.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο20/05/1717:30Μπατάκος Κ., Θεοδώρου Α., Τσιλογιάννη Α.0-7
4.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο20/05/1717:30Νώτης Χ., Βαρελά Β., Μελέτης Α.0-2
5.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/05/1717:30Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ.1-2
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο20/05/1717:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Σιαχάμη Α.1-3
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/05/1719:30Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Τούμπας Σ.1-3
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή21/05/1717:30Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ.2-3
Β΄Φάση Α2-ΘΕΣΕΙΣ 1-6
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/05/1717:30Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.2-3
10.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/05/1717:30Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Θεοδώρου Α.2-1
11.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/05/1717:30Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Καρύδας Κ.0-1
Β΄κατηγορία-θέσεις 11-15
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/05/1717:30Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α., Ρούσσης Σ.3-2
13.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΟΡΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/05/1717:30Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Θανασουλας θ.2-3



Γ΄Εθνική 3ος Ομιλος

Αιολικός 4 - 0 Δόξα Μεγαλόπολης
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανόπουλου 2 - 1 ΑΟ Θήβα
Αχαϊκή 1 - 1 ΑΟ Ζευγολατιού
Ερµιονίδα 0 - 2 Παναχαΐκή
Παναργειακός 1 - 5 ΠΑΟ Βάρδας
Παναρκαδικός 1 - 0 Φωστήρας
ΠΑΟ Λουτρακίου 1 - 2 Χαλκίδα


Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ