Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:32:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 13 και 14 Ιανουαρίου 2018, όπου για τις ομάδες της Αργολίδας στην Γ΄Εθνική είχαμε νίκη για τον Παναργειακό και ισοπαλία για την Ένωση Ερμιονίδας και τον Ερμή Κιβερίου.


Α1 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/01/1815:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.3-1
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο13/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Καρύκη Μ.Αναβλήθηκε
3.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Μυλωνόπουλος Ν.Αναβλήθηκε
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κόλλιας Δ.0-3
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή14/01/1815:00Ζώης Μ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.1-0
6.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο13/01/1815:00Αθανασόπουλος Β., Μπούκουρα Μ., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/01/1818:00Δημάκης Γ., Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β.2-1
9.ΠΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή14/01/1812:00Σκιαδάς Δ., Βαρελά Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
10.ΚΛΕΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/01/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Καρύκη Μ., Κορολής Β.4-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο13/01/1815:00Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Λυκομήτρος Ε.1-0
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/01/1818:00Κόλλιας Δ., Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α.0-0
13.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/01/1811:30Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β., Δημάκης Γ.2-4
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/01/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ., Μπέγκος Α.0-5
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο13/01/1815:00Ζώης Μ., Σιαχάμη Α., Τσατσούλη Β.6-0
16.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΑΝΑΟΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Ελεφάντης Χ.3-0
17.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή14/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημάκης Γ., Θεοδώρου Α.3-1
18.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Μελέτης Α.2-3
19.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή14/01/1815:00Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Στατεράς Π.4-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή14/01/1810:30Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.1-6
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/01/1811:30Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.1-0
22.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/01/1815:00Κουτσούκος Γ., Κατσώνας Χ., Κουκουφιλίππου Ε.2-1
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/01/1815:00Κορολής Β., Τούμπας Σ., Φιλιππόπουλος Κ.Αναβλήθηκε
24.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/01/1811:30Κατσώνας Χ., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.1-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/01/1811:00
26.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/01/1811:00
27.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/01/1817:45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο13/01/1812:30
29.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή14/01/1811:30
Πρωτάθλημα Α Κατηγορίας Γυναικών
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΦΕΙΔΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/01/1815:151-5
31.ΒΟΛΟΣ 2004 - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή14/01/1815:00
32.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ 2011Κυριακή14/01/1815:00
33.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 - ΑΕΛ 64Κυριακή14/01/1815:00
34.ΟΦΗ - ΠΑΟΚΚυριακή14/01/1815:00
35.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή14/01/1815:00
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥAΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΤετάρτη10/01/1815:003-2
12η αγωνιστική
37.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή14/01/1813:151-1
38.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝAΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή14/01/1815:000-1
39.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/01/1815:000-0
40.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή14/01/1815:001-2
41.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή14/01/1815:002-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ