Κυριακή, 8 Φεβρουαρίου 2015

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:18:00 μ.μ. | | | |
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των αγώνων ποδοσφαίρου όλων των κατηγοριών των ομάδων της Αργολίδας.
Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο07/02/1514:30Μανούχος Ε., Δρούζας Α., Καπετάνιος Αθ. Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))2-3
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2011 - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Γκουριώτης Κ.3-1
3.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή08/02/1515:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π.3-3
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Τσιλογιάννη Α.2-0
5.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Δρούζας Α.
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή08/02/1515:00Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαγεωργόπουλος Θ.2-0
7.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00Βάτσιος Α., Καραγεώργος Α., Αργυρόπουλος Α.2-0
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/02/1516:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/02/1515:30Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Στατεράς Π.7-3
10.ΑΡΚΑΔΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή08/02/1510:30Αποστολόπουλος Δ., Δαρσινός Γ., Λέκκας Χ.1-5
11.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή08/02/1511:30Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Γκουριώτης Κ.1-2
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή08/02/1512:30Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ψαθάς Δ.4-1
13.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή08/02/1515:00Τσατσούλη Β., Καψούρου Ε., Μπούκουρα Μ.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ο. ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο07/02/1515:00Μακρής Α., Παρασκευόπουλος Γ., Καψούρου Ε.1-1
15.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο07/02/1515:00Σκιαδάς Δ., Παπαγεωργόπουλος Θ., Πρέσβελου Γ.3-1
16.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/02/1511:30Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Μπουγιώτης Ε.5-0
17.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή08/02/1515:00Ψαθάς Δ., Μελέτης Α., Κουτσούκος Γ.
Β΄ Κατηγορία - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛ.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00Λέκκας Χ., Δαρσινός Γ., Αποστολόπουλος Δ.7-1
19.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο07/02/1515:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.1-0
Β΄ Κατηγορία - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΤΟΞΟΤΗΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο07/02/1518:00Κορολής Β., Μελέτης Α., Μπουγιώτης Ε.3-0 α.α.
21.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή08/02/1511:00Τσατσούλης Ι., Σταυρόπουλος Θ., Νίκα Π.0-6
22.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΑΡΥΑΣΚυριακή08/02/1515:00Πρασσάς Π., Στατεράς Π., Πρέσβελου Γ.3-0 α.α.
Γ΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ)
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΤετάρτη04/02/1514:30Σκιαδάς Δ., Πρασσάς Π., Παρασκευόπουλος Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))2-0
24.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη04/02/1514:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.2-0
Πρωτάθλημα προεπιλογής εθνικών ομάδων κατ.ΝΕΩΝ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη04/02/1515:001-3
26.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη04/02/1515:003-0
Πρωτάθλημα προεπιλογής εθνικών ομάδων κατ.ΠΑΙΔΩΝ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη04/02/1513:000-2
28.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη04/02/1513:001-3
Γ΄Εθνική ερασιτεχνική
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΚΥΜΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή08/02/1500:003-0 α.α.
30.ΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΑΧΑΪΚΗΣΚυριακή08/02/1511:001-1

epsarg.gr
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ