Κυριακή, 26 Απριλίου 2015

Όλα τα αποτελέσματα ποδοσφαίρου των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:48:00 μ.μ. | |
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:


Α Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο25/04/1517:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Πρέσβελου Γ.6-2
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο25/04/1517:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.0-1
3.ΜΕΘΑΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο25/04/1517:00Πρασσάς Π., Γιώτης Χ., Μαντάς Ι.4-0
4.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή26/04/1517:00Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Καψούρου Ε.1-4
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή26/04/1517:00Ψαθάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Δρούζας Α.4-1
Κατάταξη Α2-θέσεις 1-6
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή26/04/1517:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.5-0
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή26/04/1517:30Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.0-0
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/04/1518:15Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Θ., Μπούκουρα Μ.3-0
Κατάταξη Α2-θέσεις 7-8
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο25/04/1517:30Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ., Καψούρου Ε.3-2
Κατάταξη Α2-θέσεις 15-16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/04/1516:00Καπετάνιος Αθ. Π., Στατεράς Π., Καραμάνος Α.3-0 α.α.
Κατάταξη Β΄ κατ.- θέσεις 05-06
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/04/1517:00Κουτσούκος Γ., Μπουγιώτης Ε., Μελέτης Α.3-2
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2014-15
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΤΟΞΟΤΗΣ - ΠΑΟ Αγ.Νικολάου ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/04/1515:301-3
Γ΄Εθνική ερασιτεχνική
(27η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή26/04/1500:000-3 α.α.
14.ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ - Α.Ο ΚΥΜΗΣΚυριακή26/04/1500:003-0 α.α.
15.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή26/04/1517:001-0
16.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή26/04/1517:003-1
17.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή26/04/1517:002-3
18.ΔΟΞΑ Ν.ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή26/04/1517:003-0 α.α.
19.ΑΧΑΪΚΗ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή26/04/1517:001-2
Play Out
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝΚυριακή26/04/1517:001-0
21.ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΚυριακή26/04/1517:000-1
22.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή26/04/1517:001-0
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ