ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
ΕΜΠΟΡΙΟ ΦΡΟΥΤΩΝ - ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ

Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2015

Σημαντική νίκη του Οίακα επί του Σπαρτιατικού με 65-67 κυριολεκτικά στο τελευταίο δευτερόλεπτο του αγώνα (βίντεο)

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:55:00 π.μ. |
 Ο Σπαρτιατικός υποδέχθηκε τον Οίακα Ναυπλίου για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής ,του 1ου όμιλου του Νότου,σε ένα πολύ κρίσιμο παιχνίδι για τους γηπεδούχους που έμελλε να κριθεί κυριολεκτικά στα τελευταία δευτερόλεπτα.
Το ματς ήταν για γερά νεύρα και οι δύο ομάδες πήγαιναν χέρι-χέρι για μεγάλο διάστημα. Ο Σπαρτιατικός με ένα ξέσπασμα στο 2ο δεκάλεπτο πήρε μια διαφορά 10 πόντων την οποία κάλυψε γρήγορα στο 3ο δεκάλεπτο οο Οίακας. Στο τέλος, με σωστές αποφάσεις και μεγάλα σουτ, έφτασε στη 2η νίκη του στο φετινό πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής κατηγορίας.

Η κάμερα του basketpress ήταν εκεί και μετάδωσε το κλίμα του παιχνιδιού αλλά και τις λεπτομέρειες που κρίθηκε το σπουδαίο αυτό παιχνίδι στο βίντεο που ακολουθεί.