Ζωντανά 9 με 11 η εκπομπή "Μαζί"
με την Αλεξία Δρίτσα και τον Βασίλη Ζώη


Κυριακή, 10 Δεκεμβρίου 2017

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:48:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων όλων των κατηγοριών της Αργολίδας.



Α1 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Σκιαδάς Δ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-1
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/12/1715:00Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-2
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/12/1711:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.0-2
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/12/1715:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.3-2
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00Τσιτουρίδης Π., Τριανταφύλλου Ρ., Βαρελά Β.3-0
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Αργύρης Ι.2-1
7.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή10/12/1715:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Δαρσινός Γ.2-4
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/12/1713:30Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Παπαβασιλείου Θ.5-0
9.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΘΗΣΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο09/12/1715:000-3 α.α.
10.ΠΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο09/12/1715:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Κατσώνας Χ.2-0
11.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Κόλλιας Δ., Λυκομήτρος Ε., Καρύκη Μ.3-1
12.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΛΕΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/12/1715:00Ζώης Μ., Στατεράς Π., Μπούκουρα Μ.1-6
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/12/1715:00Κόλλιας Γ., Γκουριώτης Κ., Κουκουφιλίππου Ε.0-5
14.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/12/1715:00Δρούζας Χ., Τσιλογιάννη Α., Βαρελά Β.1-0
15.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΩΤΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/12/1710:30Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Ελεφάντης Χ.4-0
16.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/12/1712:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΜΕΘΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο09/12/1715:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
18.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/12/1711:30Καπετάνιος Αθ. Π., Γκουριώτης Κ., Πρέσβελου Γ.1-3
19.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/12/1711:30Σκιαδάς Δ., Τσατσούλη Β., Καρύκη Μ.2-0
20.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή10/12/1715:00Γκουριώτης Κ., Καπετάνιος Αθ. Π., Πρέσβελου Γ.0-2
21.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/12/1715:00Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Μελέτης Α.2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΔΙΟΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/12/1715:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν.1-0
23.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-1
24.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/12/1715:00Κουτσούκος Γ., Θεοδώρου Α., Κορολής Β.2-4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/12/1710:45Μαυροκορδόπουλος Ν.4-0
26.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/12/1712:30Παρασκευόπουλος Γ.4-0
27.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/12/1715:45Αργύρης Ι.2-0
28.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/12/1713:00Παπαγεωργόπουλος Ι.Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο09/12/1711:305-3
30.ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/12/1712:00Δρούζας Χ.
31.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή10/12/1712:00

Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΘΗΡΑΣΚυριακή10/12/1713:301-2
39.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή10/12/1715:000-1
40.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή10/12/1715:000-1
41.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή10/12/1715:003-2
42.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΧΑΛΚΙΔΑΣΠΑΤΑΚυριακή10/12/1715:001-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ