Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2018

Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:57:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 27 και 28 Ιανουαρίου 2018.

Α1 Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΤετάρτη24/01/1815:15Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Νώτης Χ.1-0
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΠέμπτη25/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ.1-2
16η αγωνιστική
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/01/1815:00Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.2-1
4.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Τριανταφύλλου Ρ.4-0
6.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο27/01/1815:00Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Παπαβασιλείου Ανδρέας)
4-0
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο27/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π., Τούμπας Σ.4-1
8.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Δαρσινός Γ.1-1
9.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή28/01/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λέκκας Χ., Ρούσσης Σ.0-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο27/01/1815:00Δημάκης Γ., Ελεφάντης Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-2
11.ΥΔΡΑ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΥΔΡΑΣΚυριακή28/01/1814:00Αθανασόπουλος Β., Στατεράς Π., Μπατάκος Κ.2-0
12.ΚΛΕΩΝ - ΘΗΣΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/01/1815:00Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.5-1
13.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/01/1815:00Νώτης Χ., Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β.0-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο27/01/1817:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Κουτσούκος Γ.1-2
15.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/01/1818:00Γκουριώτης Κ., Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ.2-2
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή28/01/1811:30Τριανταφύλλου Ρ., Καρύκη Μ., Κόλλιας Δ.2-0
17.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00Κόλλιας Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Καρύκη Μ.1-4
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή28/01/1811:30Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Δημάκης Γ.2-1
19.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.0-0
20.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή28/01/1815:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.4-3
21.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή28/01/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π., Δαγρές Δ.5-0
22.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/01/1815:00Σιαχάμη Α., Κουτσούκος Γ., Μελέτης Α.3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο27/01/1815:00Ρούσσης Σ., Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ.0-5
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/01/1811:00Τσατσούλη Β., Μυλωνόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.3-4
25.ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή28/01/1815:00Κατσώνας Χ., Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ.4-0
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο27/01/1815:00Μπατάκος Κ., Μπέγκος Α., Κουκουφιλίππου Ε.2-2
27.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή28/01/1815:00Θεοδώρου Α., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.2-3
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ