Δευτέρα, 19 Φεβρουαρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 10:32:00 π.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 17 και 18 Φεβρουαρίου 2018:


Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο17/02/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.0-1
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/02/1815:00Δημάκης Γ., Κάτσουδας Π., Καρύκη Μ.1-1
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο17/02/1815:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.6-0
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο17/02/1815:00Ζώης Μ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.1-4
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο17/02/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.0-0
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/02/1815:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ.0-1
7.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/02/1815:00Νενεκούμης Χ., Μπατάκος Κ., Μπούκουρα Μ.5-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΡΟΣ - ΥΔΡΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΠαρασκευή16/02/1814:00Κόλλιας Δ., Σιαχάμη Α., Στατεράς Π.1-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/02/1815:30Κουτσούκος Γ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.4-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/02/1816:30Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Φιλιππόπουλος Κ.4-1
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο17/02/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α.1-3
6η αγωνιστική
12.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/02/1815:00Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.5-4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/02/1811:15Ρούσσης Σ.
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑOΙΝΟΦΎΤΩΝΣάββατο17/02/1812:000-0
15.ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΘΗΡΑΣΣάββατο17/02/1812:002-1
16.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΡΑΦΗΝΑΣάββατο17/02/1815:001-0
17.ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΑΛΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/02/1815:000-2
18.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή18/02/1813:150-2
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ