Κυριακή, 25 Φεβρουαρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:23:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
  Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 24 και 25 Φεβρουαρίου 2018. Στην Γ΄Εθνική η Ένωση Ερμιονίδας νίκησε τον Ταμυναϊκό και ο Ερμής Κιβερίου την Θύελλα Ραφήνας, ενώ ο Παναργειακός έχασε εκτός έδρας από τον ΑΟ Τριγλίας.

Α1 Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/02/1815:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Καρύκη Μ.3-0
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη21/02/1816:00Ρατσιάτος Ν., Βαρελά Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1
20η αγωνιστική
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο24/02/1815:30Καπετάνιος Αθ. Π., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.4-1
4.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/02/1815:30Ρατσιάτος Ν., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.0-2
5.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/02/1815:30Νενεκούμης Χ., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.2-2
6.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο24/02/1815:30Μανούχος Ε., Λέκκας Χ., Σιαχάμη Α.0-1
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή25/02/1815:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-0
8.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή25/02/1815:30Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Σκιαδάς Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))
4-0
9.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Γκουριώτης Κ.0-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/02/1815:30Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Στατεράς Π.1-2
11.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο24/02/1815:30Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.1-2
12.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/02/1814:00Τριανταφύλλου Ρ., Κουτσούκος Γ., Παπαβασιλείου Θ.3-2
13.ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή25/02/1815:30Δημάκης Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ.0-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο24/02/1815:30Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-6
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/02/1815:30Μπατάκος Κ., Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π.0-2
16.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή25/02/1815:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Στατεράς Π.3-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή25/02/1811:00Σιαχάμη Α., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.3-0
18.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/02/1812:00Τσιτουρίδης Π., Μπατάκος Κ., Κάτσουδας Π.0-2
19.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή25/02/1812:30Ρούσσης Σ., Τσιλογιάννη Α., Δαρσινός Γ.1-0
20.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/02/1815:30Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Τσατσούλη Β.10-0
21.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/02/1815:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Καρύκη Μ., Κόλλιας Δ.0-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔ - ΔΡΥΟΠΗΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή25/02/1811:30Σκιαδάς Δ., Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ.3-0 α.α.
23.Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή25/02/1811:30Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Εμ. Π., Στατεράς Π.3-0 α.α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/02/1815:30Γκουριώτης Κ., Τσατσούλη Β., Δημάκης Γ.1-0
25.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/02/1810:30Καπετάνιος Αθ. Π., Νώτης Χ., Κορολής Β.0-4
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/02/1811:30Αποστολόπουλος Δ., Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β.5-2
27.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/02/1813:00Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κορολής Β.0-1
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/02/1810:30Κόλλιας Δ., Καρύκη Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-0
29.ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/02/1811:00Κουτσούκος Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Παπαβασιλείου Θ.1-3
30.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή25/02/1815:30Τούμπας Σ., Λυκομήτρος Ε., Κουκουφιλίππου Ε.8-1

Πρωτάθλημα Γ Εθνικής Γυναικών
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/02/1811:300-8
Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/02/1815:001-0
39.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή25/02/1815:002-1
40.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή25/02/1815:002-0
41.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή25/02/1815:004-1
42.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΣΠΑΤΑΚυριακή25/02/1815:002-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ