Κυριακή, 18 Μαρτίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:17:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικων ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 17 και 18 Μαρτίου 2018:

Α1 Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/03/1815:00Τσιτουρίδης Π., Σιαχάμη Α., Στατεράς Π.
(Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
3-0
2.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/03/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.4-0
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.1-0
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/03/1816:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/03/1816:00Ρατσιάτος Ν., Δημάκης Γ., Καρύκη Μ.3-0
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/03/1816:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.4-1
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/03/1816:00Κόλλιας Γ., Δαρσινός Γ., Πρέσβελου Γ.5-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΗΣΕΑΣ - ΥΔΡΑΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/03/1814:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Θεοδώρου Α.1-1
9.ΠΟΡΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο17/03/1816:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Τριανταφύλλου Ρ.2-0
10.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.4-1
11.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/03/1818:00Σκιαδάς Δ., Καρύκη Μ., Ελεφάντης Χ.0-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο17/03/1816:00Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ., Καπετάνιος Αθ. Π.4-0
13.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/03/1812:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α.2-3
14.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή18/03/1812:00Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π., Τριανταφύλλου Ρ.3-5
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/03/1816:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν.0-3
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Φιλιππόπουλος Κ.5-0
17.ΔΑΝΑΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/03/1810:00Σιαχάμη Α., Κατσώνας Χ., Δαγρέ Μ.4-0
18.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή18/03/1811:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.3-0
19.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/03/1812:30Κόλλιας Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μυλωνόπουλος Ν.3-2
20.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/03/1816:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔΡΥΟΠΗ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/03/1812:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/03/1816:00Σκιαδάς Δ., Κορολής Β., Παπαβασιλείου Θ.2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο17/03/1816:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Δαγρές Δ.3-2
24.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/03/1811:00Θεοδώρου Α., Κουτσούκος Γ., Παπαβασιλείου Θ.1-1
25.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/03/1816:45Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Κουκουφιλίππου Ε.1-2
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο17/03/1816:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.1-5
27.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/03/1813:30Κουτσούκος Γ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.1-6
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη14/03/1817:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Δαρσινός Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
1-0

Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή18/03/1815:000-0
36.ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή18/03/1815:000-2
37.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή18/03/1815:001-1
38.Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΡΑΦΗΝΑΚυριακή18/03/1815:001-0
39.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή18/03/1815:002-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ