Κυριακή, 4 Μαρτίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:21:00 μ.μ. |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 3 και 4 Μαρτίου 2018:


Α1 Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο03/03/1815:30Μανούχος Ε., Λέκκας Χ., Γκουριώτης Κ.3-2
2.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο03/03/1815:30Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Στατεράς Π.0-5
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/03/1815:30Τσιτουρίδης Π., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.1-0
4.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο03/03/1815:30Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Αργυρόπουλος Α.3-1
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή04/03/1815:30Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.Διακόπηκε
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή04/03/1815:30Νενεκούμης Χ., Σκιαδάς Δ., Σιαχάμη Α.5-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή04/03/1815:30Κόλλιας Γ., Δαρσινός Γ., Τούμπας Σ.0-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΡΟΣ - ΚΛΕΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο03/03/1815:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.3-0
9.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο03/03/1815:30Αθανασόπουλος Β., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ.
(Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
2-0
10.ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΥΔΡΑΣΚυριακή04/03/1814:00Ζώης Μ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Κουκουφιλίππου Ε.4-2
11.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΗΣΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/03/1815:30Δημάκης Γ., Θεοδώρου Α., Βαρελά Β.2-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΤετάρτη28/02/1816:30Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Μπατάκος Κ.5-0
16η αγωνιστική
13.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο03/03/1815:30Νενεκούμης Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.7-0
14.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/03/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν.0-0
15.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή04/03/1815:30Κόλλιας Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
16.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/03/1815:30Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.1-4
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο03/03/1815:30Σκιαδάς Δ., Καρύκη Μ., Τριανταφύλλου Ρ.0-8
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/03/1811:00Γκουριώτης Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.0-2
19.ΔΑΝΑΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή04/03/1811:00Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.4-2
20.ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή04/03/1815:30Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ., Στατεράς Π.4-2
21.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή04/03/1815:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Καρύκη Μ.2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή04/03/1815:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Γκουριώτης Κ., Παπαβασιλείου Θ.Αναβλήθηκε
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο03/03/1815:30Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.0-2
24.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο03/03/1815:30Τσατσούλη Β., Νώτης Χ., Δαγρές Δ.3-1
25.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΝ.ΚΙΟΥΚυριακή04/03/1811:30Θεοδώρου Α., Δημάκης Γ., Βαρελά Β.2-3
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο03/03/1815:00Ρούσσης Σ., Κορολής Β., Κουκουφιλίππου Ε.2-0
27.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή04/03/1811:30Κουτσούκος Γ., Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
28.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή04/03/1815:30Ρούσσης Σ., Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β.2-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΠέμπτη01/03/1818:003-1

Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή04/03/1815:004-1
39.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή04/03/1815:001-0
40.ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΑΛΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή04/03/1815:000-2
41.ΑΙΟΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή04/03/1815:002-0
42.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή04/03/1815:001-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ