Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:47:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
είτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 10 και 11 Μαρτίου 2018:

Α1 Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο10/03/1816:00Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Μπούκουρα Μ.3-0
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/03/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Τσιλογιάννη Α.0-3
3.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή11/03/1816:00Ρατσιάτος Ν., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.3-5
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/03/1816:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π.3-0
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή11/03/1816:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-4
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή11/03/1816:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.1-0
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή11/03/1816:00Αθανασόπουλος Β., Δαρσινός Γ., Καρύκη Μ.2-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/03/1816:00Ρατσιάτος Ν., Καρύκη Μ., Σιαχάμη Α.2-2
9.ΚΛΕΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/03/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ.5-1
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/03/1818:00Νενεκούμης Χ., Δημάκης Γ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
11.ΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή11/03/1816:00Κουτσούκος Γ., Βαρελά Β., Τριανταφύλλου Ρ.1-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/03/1815:00Δημάκης Γ., Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.0-1
13.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο10/03/1816:00Γκουριώτης Κ., Κόλλιας Δ., Μπέγκος Α.2-1
14.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/03/1816:00Κόλλιας Δ., Νώτης Χ., Δαγρέ Μ.1-2
15.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/03/1816:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Παπαβασιλείου Θ.0-4
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/03/1816:00Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ., Αργύρης Ι.0-1
17.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο10/03/1816:00Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Στατεράς Π.5-0
18.ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/03/1811:00Νώτης Χ., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.5-2
19.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή11/03/1815:00Κόλλιας Γ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
20.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/03/1816:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Κουκουφιλίππου Ε.5-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔΙΟΜΗΔΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/03/1816:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Παπαβασιλείου Θ.0-5
22.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΓΥΜΝΟΥΣάββατο10/03/1816:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
23.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/03/1816:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Δαγρές Δ.1-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/03/1816:00Ρούσσης Σ., Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ.0-5
25.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/03/1811:00Σιαχάμη Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Κουκουφιλίππου Ε.2-0
26.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/03/1811:00Κορολής Β., Τσατσούλη Β., Δαγρές Δ.4-1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη07/03/1817:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο10/03/1810:30Μαυροκορδόπουλος Ν.Αναβλήθηκε
12η αγωνιστική
29.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/03/1812:30Σιαχάμη Α.2-3

Γ Εθνική 7ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/03/1813:150-2
37.ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣΡΑΦΗΝΑΚυριακή11/03/1815:001-2
38.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣAΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή11/03/1815:002-0
39.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή11/03/1815:000-1
40.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΆΤΩΝ - Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣΣΠΑΤΑΚυριακή11/03/1815:005-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ