Κυριακή, 15 Απριλίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:42:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων όλων των κατηγοριών της Αργολίδας.


Α1 Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00Δημάκης Γ., Λέκκας Χ., Αργυρόπουλος Α.2-4
2.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.2-3
3.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.7-0
4.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή15/04/1817:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-1
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή15/04/1817:00Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.2-2
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή15/04/1817:00Κόλλιας Γ., Στατεράς Π., Βαρελά Β.3-1
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΔΡΥΟΠΗ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/04/1812:00Σκιαδάς Δ., Ζώης Μ., Τούμπας Σ.9-8
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο14/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Τσατσούλη Β., Δαγρέ Μ.0-5
10.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΔΙΟΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Κατσώνας Χ., Παπαβασιλείου Θ.2-2
11.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/04/1811:30Κατσώνας Χ., Λυκομήτρος Ε., Μπέγκος Α.3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή15/04/1811:30
13.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΤΙΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/04/1811:30Θεοδώρου Α., Παπαγεωργόπουλος Ι., Παπαβασιλείου Θ.1-4
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/04/1811:30Καπετάνιος Αθ. Π., Σιαχάμη Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/04/1811:00Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ., Νώτης Χ.6-4
16.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/04/1814:00Κόλλιας Δ., Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ.5-0
17.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή15/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Δαγρές Δ.4-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΟΡΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο14/04/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Αργύρης Ι.2-2
Β Φάση Α2: Θέσεις 4-6
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΜΕΘΑΝΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/04/1817:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Τούμπας Σ.1-0
Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/04/1817:00Σιαχάμη Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 10-12
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΥΔΡΑ - ΛΥΓΚΕΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΤετάρτη11/04/1815:00Δημάκης Γ., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.1-5
3η αγωνιστική
22.Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝ - ΥΔΡΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/04/1814:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Αργύρης Ι.4-4
Β Φάση Α2: Θέσεις 13-15
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη11/04/1818:00Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Μαυροκορδόπουλος Ν.6-0
2η αγωνιστική
24.ΚΛΕΩΝ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/04/1817:00Κορολής Β., Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι.1-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 16-18
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/04/1817:00Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ., Κόλλιας Δ.3-0
Β Φάση Α2: Θέσεις 19-21
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΘΗΣΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο14/04/1817:00Θεοδώρου Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α.0-3 α.α.
Β Φάση Α2: Θέσεις 22-24
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/04/1817:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.7-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 25-27
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο14/04/1817:00Ρούσσης Σ., Μπέγκος Α., Βαρελά Β.0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΠέμπτη12/04/1811:000-3 α.α.
13η αγωνιστική
30.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο14/04/1811:000-3 α.α.
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ