Κυριακή, 22 Απριλίου 2018

Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:43:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 21 και 22 Απριλίου 2018:


Α1 Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο21/04/1816:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-1
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο21/04/1817:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Τσιλογιάννη Α.2-0
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Γκουριώτης Κ., Βαρελά Β.3-1
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/04/1817:00Δημάκης Γ., Λυκομήτρος Ε., Μαυροκορδόπουλος Ν.3-4
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/04/1817:00Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ., Τριανταφύλλου Ρ.1-1
6.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή22/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Δαρσινός Γ., Πρέσβελου Γ.0-1
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/04/1817:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.2-0
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή22/04/1817:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργύρης Ι., Κουτσούκος Γ.0-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 4-6
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/04/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καρύκη Μ., Δαγρέ Μ.3-5
Β Φάση Α2: Θέσεις 7-9
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή22/04/1817:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Δαγρές Δ.0-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 16-18
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/04/1817:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Δαγρέ Μ.4-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 19-21
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/04/1817:00Ρούσσης Σ., Καρύκη Μ., Φιλιππόπουλος Κ.3-5
Β Φάση Α2: Θέσεις 22-24
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/04/1817:00Μαρινόπουλος Π., Νώτης Χ., Παπαβασιλείου Θ.5-1
Β Φάση Α2: Θέσεις 25-27
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/04/1817:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Κουκουφιλίππου Ε.1-4
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 1-4
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή22/04/1812:00Νώτης Χ., Μαρινόπουλος Π., Παπαβασιλείου Θ.4-0
16.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΤΟ ΚΛΑΣ.ΑΤΡΟΜ.ΚΡΑΝΙΔΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή22/04/1817:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.1-3
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 5-8
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/04/1814:00Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ., Κόλλιας Δ.4-2
18.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/04/1817:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Γκουριώτης Κ.2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ (Α1)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο21/04/1812:00Τσατσούλη Β.2-0
20.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ (Α4)ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή22/04/1813:00Ρούσσης Σ.1-6
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ