Κυριακή, 29 Απριλίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικων ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:19:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικων ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 28 και 29 Απριλίου 2018:

Α1 Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο28/04/1817:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπούκουρα Μ., Βαρελά Β.5-2
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00Καπετάνιος Αθ. Π., Δημάκης Γ., Σιαχάμη Α.1-2
3.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00Γκουριώτης Κ., Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ.4-1
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή29/04/1817:00Κόλλιας Γ., Νενεκούμης Χ., Λέκκας Χ.1-2
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/04/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α.0-4
6.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή29/04/1817:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Καρύκη Μ.3-1
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή29/04/1817:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.2-3
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΡΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή29/04/1813:00Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α.2-3
Β Φάση Α2: Θέσεις 4-6
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο28/04/1817:00Νενεκούμης Χ., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.1-1
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 9-12
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή29/04/1811:00Δημάκης Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρές Δ.1-2
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 1-4
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή29/04/1812:00Κόλλιας Δ., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.3-3
12.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή29/04/1817:00Νώτης Χ., Δαγρέ Μ., Βαρελά Β.2-4
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 5-8
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο28/04/1817:00Σκιαδάς Δ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.3-4
14.Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή29/04/1817:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κουκουφιλίππου Ε.0-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (Α1)ΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο28/04/1813:00Μαυροκορδόπουλος Ν.5-0
16.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ (Α3)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/04/1811:00Τσατσούλη Β.7-3
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ