Κυριακή, 6 Μαΐου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:43:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για την αγωνιστική 5 και 6 Μαΐου 2018:

Α1 Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο05/05/1817:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-1
2.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/05/1816:00Νενεκούμης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ.2-0
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/05/1817:00Ρατσιάτος Ν., Τσιλογιάννη Α., Δαρσινός Γ.
4.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/05/1817:00Τσιτουρίδης Π., Λέκκας Χ., Αργυρόπουλος Α.3-2
5.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/05/1817:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι.1-0
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/05/1817:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.3-0
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/05/1817:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι.2-3
Β Φάση Α2: Θέσεις 1-3
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΡΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή06/05/1817:00Σκιαδάς Δ., Σιαχάμη Α., Καρύκη Μ.6-0
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 1-4
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο05/05/1817:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.5-0
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή06/05/1817:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ.0-3 α.α.
Β Φάση Β Κατηγορίας: Θέσεις 5-8
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο05/05/1817:00Αθανασόπουλος Β., Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ.6-1
12.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή06/05/1817:00Δημάκης Γ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.3-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ