Κυριακή, 3 Ιουνίου 2018

Τα αποτελέσματα 12ου Διαγωνισμού Μαθηματικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 10:00:00 π.μ. | |
Αποτελέσματα 12ου Διαγωνισμού Μαθηματικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας
Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του 12ου Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά" της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας που πραγματοποιήθηκε στις 9 Μαρτίου 2018.

Η βράβευση των μαθητών Ε΄ και Στ΄ τάξης θα γίνει το Σάββατο 9/06/2018

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤ1 2ου ΑΡΓΟΥΣ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΔΙΔΥΜΩΝ 
  3. ΒΡΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
  4. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ε1 6ου ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  5. ΓΚΟΛΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ ΑΝΥΦΙΟΥ 
  6. ΓΚΟΛΕΜΗ ΗΛΙΑΝΑ Ε1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  7. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΑΡΓΟΥΣ
  8. ΔΑΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  9. ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΙΝΑΧΟΥ
  10. ΔΑΜΑΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤ 7ου ΑΡΓΟΥΣ
  11. ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  12. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ ΣΤΙ δ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
  13. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ
  14. ΖΑΦΕΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
  15. ΖΕΡΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε1 3ου ΑΡΓΟΥΣ
  16. ΖΕΡΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 
  17. ΖΟΥΡΟΥΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  18. ΗΛΙΑ ΝΑΤΑΣΑ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  19. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ 
  20. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  21. ΚΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  22. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  23. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ 
  24. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ1 3ου ΑΡΓΟΥΣ
  25. ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  26. ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ 
  27. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
  28. ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
  29. ΚΑΡΚΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ 
  30. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  31. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  32. ΚΙΝΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ε 7ου ΑΡΓΟΥΣ
  33. ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΙΝΑΧΟΥΑ 
  34. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  35. ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
  36. ΚΟΛΟΡΙΖΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤ1 5ου ΑΡΓΟΥΣ
  37. ΚΟΜΑΝ ΝΙΚΟΛΑΣ Ε1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  38. ΚΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Ε1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ 
  39. ΚΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
  40. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
  41. ΚΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε 5ου ΑΡΓΟΥΣ
  42. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  43. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ
  44. ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε 6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  45. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
  46. ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ
  47. ΜΑΝΩΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  48. ΜΑΝΩΛΗ ΠΕΓΚΥ ΣΤ2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  49. ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  50. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
  51. ΜΑΣΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  52. ΜΕΛΙΓΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ Ε1 2ου ΑΡΓΟΥΣ
  53. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΑΡΓΟΥΣ 
  54. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  55. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ 
  56. ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
  57. ΜΠΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
  58. ΜΠΟΜΠΕΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 4ου ΑΡΓΟΥΣ
  59. ΜΩΥΣΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 5ου ΑΡΓΟΥΣ
  60. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ 
  61. ΝΤΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  62. ΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΔΩΡΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  63. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΕΦΡΑΙΜ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  64. ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  65. ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
  66. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ
  67. ΠΑΡΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  68. ΠΑΤΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤ2 4ου ΑΡΓΟΥΣ
  69. ΠΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑΛΕΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  70. ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε1 4ου ΑΡΓΟΥΣ
  71. ΠΙΕΤΡΙ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ ΔΙΔΥΜΩΝ
  72. ΠΙΡΕ ΙΩΑΝΝΑ Ε2 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
  73. ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥΑ
  74. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΡΑΝΙΑ Ε2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ 
  75. ΡΕΝΤΑ ΖΕΤΑ Ε ΑΝΥΦΙΟΥ
  76. ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
  77. ΡΩΖΟΥ ΖΩΡΑ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ
  78. ΣΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
  79. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ
  80. ΣΚΛΗΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
  81. ΣΚΛΗΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  82. ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ
  83. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  84. ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ
  85. ΤΣΙΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  86. ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 6ου ΑΡΓΟΥΣ
  87. ΦΛΕΒΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤ2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  88. ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ
  89. ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΓΟΥΣ
  90. ΧΑΣΑΠΗ ΥΑΚΙΝΘΗ Ε2 ΙΝΑΧΟΥ 
  91. ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
  92. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  93. ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΝΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ