Τετάρτη, 6 Ιουνίου 2018

Όλα τα ονόματα των μαθητών Δημοτικών Σχολείων στην Αργολίδα που βραβεύονται από τη Μαθηματική Εταιρεία

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 10:44:00 π.μ. |
Όλα τα ονόματα των μαθητών Δημοτικών Σχολείων στην Αργολίδα που βραβεύονται από τη Μαθηματική Εταιρεία
Το Παράρτημα Αργολίδας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βραβεύει τους μαθητές του νομού που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς κατά το σχολικό έτος 2017-2018. 

Η εκδήλωση θα γίνει το Σάββατο 9 Ιουνίου , στις 6:30 μ.μ. στο Fotonio Events & More (Μεγαλόφωνο Άριας Ναυπλίου).
Οι μαθητές Ε' και ΣΤ' τάξης που διακρίθηκαν και θα βραβευθούν στον 12ο Διαγωνισμό “Παιχνίδι και Μαθηματικά” της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας:


ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤ1 2ου ΑΡΓΟΥΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΔΙΔΥΜΩΝ

ΒΡΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ε1 6ου ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΓΚΟΛΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ ΑΝΥΦΙΟΥ

ΓΚΟΛΕΜΗ ΗΛΙΑΝΑ Ε1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΑΡΓΟΥΣ

ΔΑΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΙΝΑΧΟΥ

ΔΑΜΑΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤ 7ου ΑΡΓΟΥΣ

ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ ΣΤΙ δ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΤ ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

ΖΕΡΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε1 3ου ΑΡΓΟΥΣ

ΖΕΡΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΖΟΥΡΟΥΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΗΛΙΑ ΝΑΤΑΣΑ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ1 3ου ΑΡΓΟΥΣ

ΚΑΡΑΛΕΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΚΑΡΚΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Ε ΚΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΙΝΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ε 7ου ΑΡΓΟΥΣ

ΚΟΛΙΓΛΙΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΙΝΑΧΟΥΑ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ

ΚΟΛΟΡΙΖΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤ1 5ου ΑΡΓΟΥΣ

ΚΟΜΑΝ ΝΙΚΟΛΑΣ Ε1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΟΤΣΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Ε1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ

ΚΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΚΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

ΚΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε 5ου ΑΡΓΟΥΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Ε 6ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΑΓ. ΑΔΡΙΑΝΟΥ

ΜΑΝΩΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΗ ΠΕΓΚΥ ΣΤ2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΣΤ1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΜΑΣΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ1 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΜΕΛΙΓΚΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ Ε1 2ου ΑΡΓΟΥΣ

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΑΡΓΟΥΣ

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε1 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

ΜΠΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

ΜΠΟΜΠΕΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 4ου ΑΡΓΟΥΣ

ΜΩΥΣΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 5ου ΑΡΓΟΥΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΝΤΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΝΤΡΕΟΥ ΜΑΡΙΔΩΡΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΕΦΡΑΙΜ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣΣΤ5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Ε2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 3ου ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΡΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΠΑΤΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤ2 4ου ΑΡΓΟΥΣ

ΠΑΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑΛΕΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε1 4ου ΑΡΓΟΥΣ

ΠΙΕΤΡΙ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ ΔΙΔΥΜΩΝ

ΠΙΡΕ ΙΩΑΝΝΑ Ε2 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΠΙΤΣΙΓΑΥΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥΑ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΡΑΝΙΑ Ε2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΡΕΝΤΑ ΖΕΤΑ Ε ΑΝΥΦΙΟΥ

ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΡΩΖΟΥ ΖΩΡΑ ΣΤ1 ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥ

ΣΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ

ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

ΣΚΛΗΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

ΣΚΛΗΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2 3ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΣΚΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ3 4ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΤΟΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ

ΤΣΙΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ 5ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε2 6ου ΑΡΓΟΥΣ

ΦΛΕΒΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΤ2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΦΟΥΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΧΑΡΤΟΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΓΟΥΣ

ΧΑΣΑΠΗ ΥΑΚΙΝΘΗ Ε2 ΙΝΑΧΟΥ

ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε Ιδ. ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε2 2ου ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΝΙΑ ΣΤ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ