Κυριακή, 7 Οκτωβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:02:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για την Α1 και την Γ΄Εθνική κατηγορία:

Α1 Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/10/1816:00Νώτης Χ., Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν.1-3
2.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο06/10/1816:00Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Αθανασόπουλος Β., Δημάκης Γ., Μπούκουρα Μ.2-1
4.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή07/10/1816:00Κόλλιας Γ., Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ.1-2
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή07/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-0
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή07/10/1816:00Μανούχος Ε., Τριανταφύλλου Ρ., Παπαβασιλείου Θ.2-2
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/10/1816:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Βαρελά Β.5-1
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/10/1816:002-1
9.ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή07/10/1816:007-0
10.ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή07/10/1816:002-2
11.ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή07/10/1816:001-0
12.ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή07/10/1816:003-0
13.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή07/10/1816:002-0
14.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή07/10/1816:00

2η αγωνιστική

1. ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 1-3
2. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 1-1
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2-1
4. ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 1-2
5. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1-0
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 2-2
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ 5-1

Βαθμολογία (2η αγων.)

1. ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ 6
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ 6
3. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 6
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 4
5. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ 4

6.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ 4
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ 3
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ 3
9. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ 3
10. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 3
11. ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 1
12. ΣΠΕΤΣΕΣ 0
13. ΑΡΙΣΤΕΑΣ 0
14. ΠΟΡΟΣ 0
15. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0
16. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ 0

Επόμενη Αγωνιστική (3η - 13/14/2018)

1. ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00
2. ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00
3. ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00
4. ΠΟΡΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ Σάββατο 13/10/18 16:00
5. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ ΛΕΡΝΑΣΣάββατο 13/10/18 16:00
6. ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥ Κυριακή 14/10/18 16:00
7. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΓΑΛΑΤΑ Κυριακή 14/10/18 16:00


Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ