Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:13:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00Μαρινόπουλος Π., Λυκομήτρος Ε., Στατεράς Π.2-0
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/10/1816:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Αργύρης Ι.3-0
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.1-0
4.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο20/10/1816:00Αθανασόπουλος Β., Καπετάνιος Αθ. Π., Αντωνόπουλος Σ.0-3
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή21/10/1816:00Δημάκης Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ.1-0
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00Κόλλιας Γ., Δαρσινός Γ., Καρύκη Μ.1-3
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή21/10/1816:00Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.0-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/10/1812:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
9.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή21/10/1816:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Κουτσούκος Ι.3-0
10.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/10/1816:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Κορολής Β.2-0
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/10/1816:00Βλάχος Χ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.0-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο20/10/1816:00Νώτης Χ., Μυλωνόπουλος Ν., Κουκουφιλίππου Ε.5-1
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ., Γεώργας Κ.1-5
14.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο20/10/1816:00Τριανταφύλλου Ρ., Δαγρέ Μ., Κουτσούκος Γ.0-0
15.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Λέκκας Χ.5-2
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή21/10/1816:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Δημητρόπουλος Π.4-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΡΟΙΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο20/10/1816:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Μπατάκος Κ.1-5
18.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/10/1810:30Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π.5-0
19.ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή21/10/1814:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Ελεφάντης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.3-3
20.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/10/1816:00Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ., Κάτσουδας Π.2-0
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/10/1816:30Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ.3-1

8ος όμιλος γΓ΄Εθνική

Παναρκαδικός-ΑΟ Εικοσιμίας 3-0
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Υπάτου 1-2
Πάμισος-ΑΕ Ερμιονίδας 1-1
Ένωση Λέρνας-Αστέρας Βλαχιώτη 0-2
Μανδραϊκός-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
Καλαμάτα-Παναργειακός 2-0
ΑΕ Πελλάνας-Ασπρόπυργος 0-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ