Κυριακή, 14 Οκτωβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:08:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Στον 8ο όμιλο της Γ΄Εθνικής η Καλαμάτα επιβλήθηκε του ΑΟ Εικοσιμίας στην Κεφαλονιά, ενώ ο Παναργειακός επικράτησε του Ασπρόπυργου. Νίκη σημείωσε και η Ένωση Ερμιονίδας απέναντι στην Ένωση Λέρνας

Τα αποτελέσματα τος 8ου ομίλου

ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Λέρνας 1-0
Πάμισος-Μανδραϊκός 1-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Κατασταρίου 0-0
ΑΟ Εικοσιμίας-Καλαμάτα 0-4
ΑΟ Υπάτου-ΑΕ Πελλάνας 0-1
Παναργειακός-Ασπρόπυργος 1-0

Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα όλων των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών

Α1 Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο13/10/1816:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π.1-2
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο13/10/1816:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.0-0
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο13/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.4-0
4.ΠΟΡΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο13/10/1816:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Μπατάκος Κ.0-5
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/10/1816:00Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ., Παρασκευόπουλος Γ.6-0
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/10/1816:00Ζώης Μ., Δαρσινός Γ., Αργύρης Ι.0-0
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/10/1816:00Μανούχος Ε., Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π.3-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/10/1812:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ.3-0
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή14/10/1816:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Γεώργας Κ.0-0
10.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/10/1816:00Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν., Κατσώνας Χ.1-2
11.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/10/1817:00Νώτης Χ., Μπέγκος Α., Δημητρόπουλος Π.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο13/10/1816:00Μανούχος Ε., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ.0-1
13.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή14/10/1812:00Αντωνόπουλος Σ., Κατσώνας Χ., Μυλωνόπουλος Ν.7-1
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/10/1816:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Ι.3-2
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή14/10/1816:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
16.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/10/1817:00Ρούσσης Σ., Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α.1-5
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/10/1816:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Παπαβασιλείου Θ.1-2
18.ΔΑΝΑΟΙ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/10/1812:00Μαρινόπουλος Π., Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α.4-1
19.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή14/10/1814:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Στατεράς Π., Κουκουφιλίππου Ε.1-1
20.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/10/1816:00Δημάκης Γ., Καρύκη Μ., Τούμπας Σ.1-3
21.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/10/1816:00Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ελεφάντης Χ.1-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ