Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:51:00 μ.μ. | |
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών.

Α1 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο24/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Μαρινόπουλος Π., Βαρελά Β.1-3
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/11/1815:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ.0-1
3.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Λυκομήτρος Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Δανιγγέλης Φώτιος)
1-0
4.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΕΡΝΑΣΣάββατο24/11/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Αργυρόπουλος Α., Σιαχάμη Α.0-3
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή25/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Κουτσούκος Γ., Τούμπας Σ.1-2
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.2-1
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή25/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Στατεράς Π.5-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/11/1811:30Αντωνόπουλος Σ., Ζώης Μ., Βαρελά Β.1-2
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-0
10.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Βλάχος Χ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.4-3
11.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/11/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ.2-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο24/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Γκουριώτης Κ., Παπαβασιλείου Θ.3-0
13.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή25/11/1811:30Σιαχάμη Α., Αργυρόπουλος Α., Λυκομήτρος Ε.1-0
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/11/1812:30Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Νώτης Χ.1-1
15.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Ελεφάντης Χ.1-4
16.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή25/11/1815:30Ζώης Μ., Βαρελά Β., Αντωνόπουλος Σ.6-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο24/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μυλωνόπουλος Ν., Αργύρης Ι.1-1
18.Α.Γ.Ο.Ν. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο24/11/1815:00Βλάχος Χ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.2-2
19.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/11/1818:30Ρούσσης Σ., Βλάχος Χ., Κουκουφιλίππου Ε.0-3
20.ΔΑΝΑΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/11/1810:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ.0-3
21.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/11/1814:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Κυριακίδης Χ.0-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/11/1810:30Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν.10-1
23.ΜIΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/11/1811:30Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Μελέτης Α.4-7
24.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή25/11/1815:00Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Μελέτης Α.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΡΓΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο24/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Μπέγκος Α., Γεώργας Κ.1-1
26.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή25/11/1811:30Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Ι.4-0

Αποτελέσματα Γ΄Εθνικής 
8ος όμιλος 

ΑΕ Πέλλανας Καστορείου-ΑΟ Εικοσιμίας 4-0
Καλαμάτα-Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0
ΑΟ Κατασταρίου-Αστέρας Βλαχιώτη 3-1
Παναρκαδικός-Πάμισος 4-1
Ένωση Λέρνας-Μανδραϊκός 0-0
Ερμιονίδα-Παναργειακός 0-2
Ασπρόπυργος-ΑΟ Ύπατου 1-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ