Κυριακή, 18 Νοεμβρίου 2018

Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:25:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών

Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.3-3
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.0-0
3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο17/11/1815:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Βλάχος Χ.1-2
4.ΠΟΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.Αναβλήθηκε
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή18/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.1-3
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή18/11/1815:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Τσιλογιάννη Α.2-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.0-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1811:30Νώτης Χ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.4-1
9.ΜΕΘΑΝΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή18/11/1815:00Μαρινόπουλος Π., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.2-1
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Βαρελά Β., Στατεράς Π.2-1
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/11/1815:00Θεοδώρου Α., Νώτης Χ., Παπαβασιλείου Θ.0-5
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο17/11/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Τριανταφύλλου Ρ.3-0
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00Κόλλιας Δ., Τσιλογιάννη Α., Μυλωνόπουλος Ν.2-3
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή18/11/1811:30Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α.Αναβλήθηκε
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/11/1811:30Κατσώνας Χ., Στατεράς Π., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή18/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Γ.Ο.Ν. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο17/11/1815:00Τσατσούλη Β., Τούμπας Σ., Δαγρέ Μ.1-1
18.ΥΔΡΑ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή18/11/1814:00Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.2-1
19.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., Δαγρέ Μ.2-1
20.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1815:30Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.2-2
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/11/1816:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Αθ. Π., Ελεφάντης Χ.1-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΝΙΚΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο17/11/1818:00Ρούσσης Σ., Κουκουφιλίππου Ε., Κουτσούκος Ι.2-1
23.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/11/1811:00Καπετάνιος Αθ. Π., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.5-0
24.ΚΛΕΩΝ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή18/11/1815:00Βλάχος Χ., Μελέτης Α., Δημητρόπουλος Π.2-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΓΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Κυριακίδης Χ.2-6
26.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΓΥΜΝΟΥΣάββατο17/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Σιαχάμη Α., Παπαβασιλείου Θ.2-3
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1813:00Αναβλήθηκε
28.ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή18/11/1815:003-3
29.ΠΑΜΙΣΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΚυριακή18/11/1815:00Διακόπηκε
30.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00
31.ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡΚυριακή18/11/1815:000-0
32.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚυριακή18/11/1815:00Αναβλήθηκε
33.ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή18/11/1815:000-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ