Κυριακή, 11 Νοεμβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:17:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/11/1815:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Τούμπας Σ.4-1
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο10/11/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.2-0
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Αντωνόπουλος Σ.3-1
4.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Σκιαδάς Δ., Αργυρόπουλος Α., Παπαβασιλείου Θ.5-0
5.ΠΟΡΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/11/1815:00Αθανασόπουλος Β., Κάτσουδας Π., Μπούκουρα Μ.0-0
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή11/11/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσιλογιάννη Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-3
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή11/11/1815:00Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Βαρελά Β.2-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1820:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Σιαχάμη Α., Κυριακίδης Χ.0-0
9.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/11/1811:45Δημάκης Γ., Κουτσούκος Γ., Γεώργας Κ.4-0
10.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/11/1815:00Κόλλιας Δ., Τριανταφύλλου Ρ., Ελεφάντης Χ.1-1
11.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.1-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-1
13.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/11/1811:30Τριανταφύλλου Ρ., Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ.1-1
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/11/1811:30Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Δημητρόπουλος Π.6-0
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/11/1815:00Θεοδώρου Α., Αντωνόπουλος Σ., Παρασκευόπουλος Γ.4-5
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/11/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ., Στατεράς Π.3-2
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΔΑΝΑΟΙΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο10/11/1815:00Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι.5-2
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/11/1818:00Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κυριακίδης Χ.1-1
19.ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/11/1811:30Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Κυριακίδης Χ.5-0
20.ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΥΔΡΑΣΚυριακή11/11/1814:00Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ.4-4
21.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/11/1815:00Ρούσσης Σ., Καρύκη Μ., Κατσώνας Χ.2-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΜIΔΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή11/11/1811:30Αντωνόπουλος Σ., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ.7-3
23.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή11/11/1811:30Κατσώνας Χ., Καρύκη Μ., Ρούσσης Σ.2-2
24.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή11/11/1813:00Μπατάκος Κ., Παπαβασιλείου Θ., Κουκουφιλίππου Ε.3-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΝΙΚΗΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο10/11/1815:00Μπατάκος Κ., Μελέτης Α., Κουκουφιλίππου Ε.2-3
26.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή11/11/1811:30Σιαχάμη Α., Βλάχος Χ., Κουτσούκος Ι.1-2

Γ΄Εθνική 8ος όμιλος

Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας 2-0
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Ασπρόπυργος-Πάμισος 6-0
ΑΕ Πελλάνας-Ένωση Λέρνας 1-1
Καλαμάτα-Μανδραϊκός 2-0
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός 3-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ