Κυριακή, 9 Δεκεμβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:10:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:
Α1 Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο08/12/1815:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Τριανταφύλλου Ρ.1-2
2.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Γκουριώτης Κ.1-0
3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο08/12/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.1-4
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.2-1
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΡΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ., Πρέσβελου Γ.4-2
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/12/1815:00Μανούχος Ε., Μυλωνόπουλος Ν., Στατεράς Π.1-0
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Κάτσουδας Π.2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/12/1815:00Βλάχος Χ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.3-0
9.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Σκιαδάς Δ., Δαγρέ Μ., Δημητρόπουλος Π.1-2
10.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΛΕΥΚΑΚΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/12/1812:30Μπατάκος Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Ρούσσης Σ.6-1
11.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.5-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο08/12/1815:00Κόλλιας Γ., Πρέσβελου Γ., Φιλιππόπουλος Κ.1-3
13.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή09/12/1811:30Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α.4-1
14.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ., Κουτσούκος Ι.2-1
15.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Μπέγκος Α.2-0
16.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/12/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπατάκος Κ., Ρούσσης Σ.1-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/12/1810:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιτουρίδης Π., Τούμπας Σ.4-4
18.Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/12/1814:00Κόλλιας Δ., Τσατσούλη Β., Παπαβασιλείου Θ.1-3
19.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/12/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Σιαχάμη Α., Μελέτης Α.1-3
20.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.2-0
21.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή09/12/1815:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κυριακίδης Χ.2-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο08/12/1815:00Κορολής Β., Κουτσούκος Γ., Κουκουφιλίππου Ε.4-1
23.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΜIΔΑΣΚυριακή09/12/1800:003-0 α.α.
24.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/12/1811:00Τσατσούλη Β., Κόλλιας Δ., Παπαβασιλείου Θ.1-10
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΓΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Νώτης Χ., Κυριακίδης Χ., Κουτσούκος Ι.2-4
26.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/12/1810:30Ρούσσης Σ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Μπατάκος Κ.0-1

Γ΄Εθνική
8ος όμιλος

Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας 3-0 τελ.
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΕ Πελλάνας 0-0
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος 1-0
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός 1-1
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου 2-1
Ένωση Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος 1-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ