Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:47:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:
Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο01/12/1815:00Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ., Αργυρόπουλος Α.2-2
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Κάτσουδας Π.0-0
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι.1-1
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο01/12/1815:00Αθανασόπουλος Β., Λυκομήτρος Ε., Μυλωνόπουλος Ν.1-2
5.ΠΟΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή02/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ελεφάντης Χ., Πρέσβελου Γ.1-0
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΓΑΛΑΤΑΚυριακή02/12/1815:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Τριανταφύλλου Ρ.0-1
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή02/12/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μυλωνόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ.6-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο01/12/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Βαρελά Β., Αποστολόπουλος Δ.3-2
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο01/12/1815:00Κόλλιας Γ., Ελεφάντης Χ., Κυριακίδης Χ.4-1
10.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/12/1811:30Θεοδώρου Α., Βλάχος Χ., Στατεράς Π.6-0
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή02/12/1815:00Βλάχος Χ., Θεοδώρου Α., Στατεράς Π.0-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο01/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Μπέγκος Α.4-1
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1811:30Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Δημάκης Γ.1-1
14.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Τσατσούλη Β., Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
15.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-3
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΡΟΙΤΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο01/12/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Παρασκευόπουλος Γ., Παπαβασιλείου Θ.4-2
17.ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή02/12/1814:00Κουτσούκος Γ., Κορολής Β., Γεώργας Κ.5-2
18.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/12/1815:00Μαρινόπουλος Π., Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ.2-0
19.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή02/12/1815:00Δημάκης Γ., Κάτσουδας Π., Κόλλιας Δ.3-0
20.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή02/12/1818:15Αντωνόπουλος Σ., Μαρινόπουλος Π., Ρούσσης Σ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜIΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00Μπατάκος Κ., Τούμπας Σ., Κουκουφιλίππου Ε.7-1
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή02/12/1811:30Ρούσσης Σ., Αντωνόπουλος Σ., Μαρινόπουλος Π.2-3
23.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή02/12/1815:00Γκουριώτης Κ., Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε.0-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο01/12/1815:00Κορολής Β., Τσατσούλη Β., Δημητρόπουλος Π.1-2
25.ΝΙΚΗ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή02/12/1811:30Κατσώνας Χ., Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Ι.0-4
26.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Κουτσούκος Ι., Κατσώνας Χ.2-1
Γ΄Εθνική 8ος όμιλος
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου 0-1
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός 2-4
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός 2-0
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας 0-2
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας 0-0

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ