Ζωντανά 9 με 11 η εκπομπή "Μαζί"
με την Αλεξία Δρίτσα


Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2018

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:25:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:
Α1 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/12/1815:00Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Βαρελά Β.0-1
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο15/12/1815:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.4-0
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο15/12/1815:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Γκουριώτης Κ.3-1
4.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-1
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.0-3
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή16/12/1815:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.1-0
7.ΠΟΡΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή16/12/1815:00Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Λυκομήτρος Ε.1-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΜΕΘΑΝΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/12/1811:00Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Ελεφάντης Χ.0-0
9.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/12/1811:30Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Κυριακίδης Χ.2-1
10.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/12/1811:30Βλάχος Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.4-1
11.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π., Κατσώνας Χ.2-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο15/12/1815:00Σιαχάμη Α., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.0-1
13.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή16/12/1812:00Κατσώνας Χ., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π.1-5
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/12/1815:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλάχος Χ., Τούμπας Σ.1-5
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή16/12/1815:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Στατεράς Π.5-0
16.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή16/12/1815:00Ρούσσης Σ., Νώτης Χ., Κουτσούκος Γ.4-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔΑΝΑΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο15/12/1815:00Κόλλιας Δ., Ελεφάντης Χ., Φιλιππόπουλος Κ.2-6
18.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/12/1814:00Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Ελεφάντης Χ.1-0
19.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή16/12/1815:00Κόλλιας Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ.1-2
20.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/12/1815:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κορολής Β., Αργύρης Ι.0-3
21.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/12/1815:00Θεοδώρου Α., Αθανασόπουλος Β., Κυριακίδης Χ.2-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Κουτσούκος Γ., Σκιαδάς Δ., Κουτσούκος Ι.5-0
23.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο15/12/1815:00Μπατάκος Κ., Βλάχος Χ., Κουκουφιλίππου Ε.0-7
24.ΚΛΕΩΝ - ΝΙΚΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή16/12/1811:30Τσατσούλη Β., Στατεράς Π., Μελέτης Α.8-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98 - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ., Γεώργας Κ.2-0
26.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΓΥΜΝΟΥΣάββατο15/12/1815:00Ζώης Μ., Κυριακίδης Χ., Δημητρόπουλος Π.Διακόπηκε
27.ΑΡΓΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/12/1810:30Κορολής Β., Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α.1-1
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή16/12/1815:002-3
29.ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή16/12/1815:000-2
30.ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/12/1815:002-0
31.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή16/12/1815:001-0
32.ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή16/12/1815:002-1
33.ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:000-0
34.ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή16/12/1815:001-2
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ